Ogłoszenia - 25.11.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

 – 25.11.2018 r. – XXXIV niedziela –

- Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata –

 1.      Obchodzimy dziś w Kościele Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na godz. o  17.30 z okazji 100 - lecia Odzyskania przez Naszą Ojczyznę Niepodległości zapraszamy na koncert Muzyki Sakralnej w wykonaniu Chóru Magnificat pod dyrekcją Pani Agnieszki Kret.

2.      We wtorek 27.11 obchodzimy w Kościele rocznicę objawień Matki Bożej od Cudownego Medalika św. Katarzynie Laboure. W związku z tym serdecznie zapraszamy na godz. 18.00 na prezentację o Objawieniu Cudownego Medalika i Mszę św. o godz. 18.30 podczas której odbędzie się przyjęcie nowych członków do Stowarzyszenia Dzieci Maryi.

3.      W piątek 30.11 obchodzimy w Kościele Święto św. Andrzeja Apostoła. Z racji ostatniego dnia miesiąca zapraszamy o godz. 17.45 na nabożeństwo wypominkowe i Msze św. o godz. 18.30 w intencji naszych drogich zmarłych.

4.      W sobotę 01.12. wspólnota Różaniec Do Granic zaprasza na godz. 18.00 na nabożeństwo różańcowe.

5.      W przyszłą niedzielę, 02.12 rozpoczynamy w Kościele święty czas Adwentu. Czas radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.

6.      Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie kościoła. 

7.      Opłatki wigilijne można nabyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Całkowity dochód przeznaczony będzie na spłatę wykonanych prac remontowych oraz dalsze inwestycje w naszej świątyni.

8.      Stowarzyszenie Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo, oraz Pani Teresa na stoisku parafialnym rozprowadzają wigilijne świece Caritas.

9.      Na stoisku parafialnym polecamy również prasę katolicką, literaturę religijną, kalendarze na nowy rok oraz lampiony roratnie.

10.  Bożemu Miłosierdziu polecajmy Ś.P. Wiesława Urbaniak, który w minionym tygodniu odszedł do wieczności.