Ogłoszenia - 06.01.2019 r.

 

Ogłoszenia duszpasterskie

– 06.01.2019 r. – Żmigród – Niedziela Objawienia Pańskiego -

 1.      Dziś w Kościele obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego tzw. Uroczystość Trzech Króli. Dawnym polskim zwyczajem święcone są dziś: kadzidło i kreda, które będzie można nabyć u ministrantów przy wyjściu z kościoła. Zebrane ofiary przeznaczone będą na cele Liturgicznej Służby Ołtarza.

2.      W przyszłą II niedzielę miesiąca, obchodzić będziemy w Kościele Święt Chrztu Pańskiego, ofiary złożone na tace przeznaczone będą na spłatę wykonanych prac remontowych w naszej świątyni, oraz na dalsze przewidziane inwestycje. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Plan kolędy na najbliższe dni jest następujący:

 06.01 – niedziela – godz. 15.00 – Borzęcin

07.01 – poniedziałek – godz. 16.00 – ul. Poziomkowa, Czereśniowa, Morelowa.

08.01 – wtorek – godz. 16.00 – Ul. Kościuszki, Rzemieślicza, Kościelna.

09.01 – środa – godz. 16.00 – ul. Mickiewicza, Krótka, Zielona.

10.01 – czwartek – godz. 16.00 – 1Maja, Polna, Ogrodowa, Krasickiego.

11.01 – piątek – godz. 16.00 – ul. Willowa, Sienkiewicza.

12.01 – sobota – godz. 09.00 – Borki, Nowe Domy, godz. 16.00 – ul. Wrocławska, Jaśminowa, Lawendowa.

13.01. Niedziela – godz. 15.00 – Kolejowa.

 Wszystkie ofiary zebrane przy okazji kolędy przeznaczone będą na spłatę wykonanych prac remontowych w naszej parafialnej świątyni, oraz na dalsze inwestycje związane z renowacją polichromii wewnątrz naszego kościoła. Jednocześnie informujemy, że zakończyły się prace nad pierwszym etapem czyli odtworzeniem pierwotnego wyglądu sklepienia nawy bocznej.  Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Podczas kolędy kancelaria parafialna czynna będzie w sobotę po wieczornej Mszy św. Natomiast okazja do spowiedzi przed poranną i wieczorną Mszą św.

Miłosierdziu Bożemu polecajmy Ś.P. Mozyrko Sławomira, Ś.P. Danielę Tęcza, Ś.P. Bogusławę Sidoruk, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności.