Ogłoszenia - 03.02.2019 r.

– 03.02.2019 r.

– Żmigród –  IV niedziela zwykła-

1.      Jutro w poniedziałek, 04.02 Kościół wrocławski będzie świętował 13 rocznicę konsekracji biskupiej Metropolity, J.E. Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego. Natomiast w piątek 08.02, przypada 49 rocznica konsekracji biskupiej J. E. Księdza Kardynała Henryka Gulbinowicza. Polecajmy naszych dostojnych jubilatów w naszych modlitwach.

2.      We wtorek 05.02 wspominamy w Kościele św. Agatę, dziewicę i męczennicę.

3.      W środę 06.02 wspominamy Świętych męczenników Pawła Mikki i Towarzyszy.

4.      W przyszłą drugą niedzielę miesiąca wszystkie ofiary zebrane na tacę przeznaczone będą na dalsze prace remontowe w naszej świątyni. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

5.      Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie naszego kościoła a szczególnie tajemniczemu ofiarodawcy za przekazanie dwóch worków eko - groszku.

6.      Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00. w środę od godz. 19.00 do 20.00 i w sobotę od godz. 09.00 do 10.00.

7.       W dniach od 01 do 04 maja b.r. Apostolat Maryjny zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych w Limanowej i Ludźmierzu. Nocleg w Zakopanem – Olcza. Koszt 450 zł.

8.      Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

9.      Miłosierdziu Bożemu polecajmy  Ś.P. Zdzisława Ospa, Ś.P. Piotra Michałowskiego, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności.