Ogłoszenia - 10.02.2019 r.

– 10.02.2019 r.

– Żmigród –  V niedziela zwykła-

1.      Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę z przeznaczeniem na spłatę wykonanych prac remontowych, oraz na dalsze inwestycje w naszej świątyni.

2.      W poniedziałek 11.02 wspominamy w Kościele NMP z Lourdes. Jest to zarazem Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy o ludziach starszych i chorych nie tylko w naszych modlitwach, ale również wspierajmy ich na co dzień konkretną pomocą.

3.      Również w poniedziałek przypada 13 rocznica konsekracji biskupiej J.E. Księdza Biskupa Andrzeja Siemeniewskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym dostojnym Jubilacie.

4.      W czwartek 14.02 obchodzimy w Kościele Święto, Świętych Cyryla – mnicha i Metodego – biskupa, Patronów Europy.

5.      Również w czwartek, po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

6.      Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie naszego kościoła.

7.      W dniach od 01 do 04 maja b.r. Apostolat Maryjny zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych w Limanowej i Ludźmierzu. Nocleg w Zakopanem – Olcza. Koszt 450 zł.

8.      Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

9. Miłosierdziu Bożemu polecajmy  Ś.P. Bronisławę Wysoczańską, Ś.P. Marię Łukawa, Ś. P. Zofie Mosiek, Ś.P. Renatę Grygielewicz, które w minionym tygodniu odeszły    do wieczności.