Ogłoszenia - 12.05.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

– 12.05.2019 r. – Żmigród – IV Niedziela Wielkanocna

 1.     Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na dzisiejszą tacę z przeznaczeniem na dalsze prace renowacyjne ścian naszej świątyni. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!

2.     Zapraszamy serdecznie na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej, codziennie o godz. 18.00.

3.     Jutro w poniedziałek 13.05 zapraszamy po wieczornej Mszy św. na nabożeństwo fatimskie.

4.     We wtorek 14.05 obchodzimy w Kościele Święto Św. Macieja, Apostoła.

5.     Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w środę 15.05 po wieczornej Mszy św.

6.     W czwartek 16.05, obchodzimy w Kościele Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Patrona Polski.

7.     W sobotę 18.05 o godz. 10:00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej na nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń Chrztu Św. oraz Spowiedź Świętą dla dzieci i rodziców.

8.     W przyszła niedzielę, 19.05 podczas Mszy św. o godz. 10.00 przeżyjemy uroczystość  I Komunii św. dzieci z kl. III (osoby nie związane bezpośrednio z uroczystością komunijną prosimy o uczestnictwo we Mszy św. o innej porze niż Msza św. komunijna). Z racji I Komunii Świętej  nie będzie Mszy św. o godz. 11.45.

9.     Informujemy drogich Parafian, że w środę 22.05 o godz. 17.00 młodzież naszej parafii otrzyma Sakrament Bierzmowania z rąk J.E. Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego. Spowiedź św. dla świadków i kandydatów do bierzmowania odbędzie się 21.05 o godz. 19.15.

10. Natomiast 26.05 w niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 10.30 przeżywać będziemy rocznicę I Komunii św. W tym dniu odwiedzi naszą parafię młodzież z wolontariatu misyjnego dzieląc się z nami doświadczeniami pracy na Madagaskarze i Ukrainie.

11. Na stoisku parafialnym polecamy  prasę katolicką, oraz literaturę religijną.

12. Miłosierdziu Bożemu polecamy: Ś.P.  Janinę Rudnicką, Ś.P. Anielę Górkową, nasze drogie parafianki, które w minionym czasie odeszły do wieczności.