Ogłoszenia - 30.06.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

 – 30.06.2019 r. – Żmigród – XIII Niedziela Zwykła-

 1.     Rozpoczęły się wakacje. Z tej okazji wszystkim parafianom i przybyłym gościom życzymy wielu radosnych i słonecznych dni oraz dobrego wypoczynku. Msze św. w niedzielę o godz. 07.00, 09.00, 10.30, 11.45 i 18.30. W czasie wakacji w dni powszednie i niedzielę okazja do spowiedzi przed Mszą św. Kancelaria parafialna podczas wakacji czynna od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św.

2.     W minioną niedzielę odbył się XVII Festyn Parafialny. W związku z tym pragniemy serdecznie podziękować Gospodarzowi naszego Miasta Panu Burmistrzowi Robertowi Lewandowskiemu za udostępnienie żmigrodzkiego rynku i wsparcie finansowe, Dyrektorowi Żmigrodzkiego Domu Kultury Panu Robertowi Grabkowskiemu wraz z pracownikami za obsługę sceny i nagłośnienie, wszystkim sponsorom a w szczególności Starostwu Powiatowemu w Trzebnicy z Panią Małgorzatą Matusiak na czele, organizatorom festynu Ministrantom Seniorom, Paniom ze Stowarzyszenia Miłosierdzia, wszystkim grupom parafialnym, artystom, Firmie Państwa Paszkiewicz za ufundowanie głównej nagrody, firmie Marcus Państwa Sajewicz, firmie Radgar, oraz Biurze Rachunkowemu Państwa Ratajczak. Dziękujemy wszystkim sponsorom i ofiarodawcom, oraz Wam drodzy Parafianie za obecność i wspólne świętowanie. Zebraliśmy kwotę 17.124 zł i 85 gr. oraz 1 euro przeznaczoną na dalsze prace remontowe w naszej świątyni, które się rozpoczną na początku lipca. Bóg zapłać!

3.     Dziś 30.06 z racji ostatniego dnia miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Wypominkowe o godz. 17.45 i Mszę św. o godz. 18.30 w intencji naszych drogich zmarłych.

4.     W środę, 03.07 obchodzimy w Kościele Święto św. Tomasza Apostoła.

5.     W piątek 05.07 przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 18.00. W tym dniu kolejny raz gościć będziemy w naszej parafii XXXVI Pielgrzymkę Rolników diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej. Pielgrzymi przybędą do Borek 05.07 w piątek około godziny 14.30, gdzie zostanie odprawiona Msza św.  Następnie przejdą około godziny 18.00 do Żmigródka i Żmigrodu na nocleg. Również w piątek, 05.07 przybędzie do naszej parafii XXVII pielgrzymka rowerowa ze Szczecina.

6.     W sobotę 06.07 wspominamy bł. Marię, Teresę Leduchowską. Na godzinę 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe przygotowane przez wspólnotę Różaniec do Granic.

7.     Apostolat Maryjny zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniu 27 lipca b.r. Koszt 65 zł

8.     Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

9.     Bożemu Miłosierdziu polecajmy naszych parafian, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności: Ś.P. Cecylię Ćwiklińską, Ś.P. Krystynę Pisarek.