Ogłoszenia - 07.07.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

 – 07.07.2019 r. – Żmigród –  XIV Niedziela Zwykła -

1. W przyszłą II niedzielę miesiąca ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na dalsze prace renowacyjne ścian naszej świątyni. Jednocześnie informujemy , iż w najbliższym tygodniu staną rusztowania w nawie bocznej, północnej. Za utrudnienia przepraszamy. Serdecznie dziękujemy budowniczym IV ołtarza na Boże Ciało za złożoną ofiarę na dalsze inwestycje.

2. W miniony piątek 05.07 gościliśmy w naszej wspólnocie parafialnej XXXVI Pielgrzymkę Rolników diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej, oraz XXVII pielgrzymkę rowerową ze Szczecina. Pragniemy serdecznie podziękować Dyrektorowi Domu Kultury w Żmigrodzie, Panu Robertowi Grabkowskiemu Wam drodzy Parafianie, za gościnność i wszelką pomoc a w sposób szczególny Paniom ze Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo za zorganizowanie i przygotowanie obiadu dla kilkuset osób.

3. W poniedziałek 08.07 wspominamy w Kościele św. Jana z Dukli, prezbitera.

4. W czwartek 11.07 obchodzimy w Kościele Święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy. W tym dniu mija 76 rocznica ludobójstwa naszych rodaków na kresach wschodnich.

5. W piątek 12.07. wspominamy w Kościele św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu.

6. W sobotę, 13.07, wspominamy świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.

7. W niedzielę 14. 07 obchodzimy wspomnienie św. Henryka, patrona J.E. Księdza Kardynała Henryka Gulbinowicza. Naszego dostojnego solenizanta polecamy naszym wspólnym modlitwom.

8. W przyszłą niedzielę 14.07 b.r. w Bychowie o godz. 11.00 obchodzić będziemy odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej.

9. Apostolat Maryjny zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniu 27 lipca b.r. Koszt 65 zł.

10. Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

11. Bożemu miłosierdziu polecajmy naszych rodaków, którzy 76 lata temu zginęli na kresach wschodnich w wyniku ludobójstwa.