Ogłoszenia - 14.07.2019 r.

- Ogłoszenia duszpasterskie –

14.07.2019 r. – Żmigród – XV Niedziela Zwykła

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą  tacę z przeznaczeniem na dalsze prace renowacyjne ścian naszej świątyni. Jednocześnie informujemy , iż w minionym tygodniu zostały rozstawione rusztowania w nawie bocznej, północnej. Prace potrwają kilka miesięcy. Za utrudnienia przepraszamy.

2. W poniedziałek 15.07 wspominamy św. Bonawenturę, biskupa i doktora Kościoła.

3. We wtorek, 16.07 przeżywamy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

4. We wtorek, 17.07 o godz. 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny i Rodziny Radia Maryja.

5. W sobotę, 20.07 obchodzimy w Kościele Uroczystość błogosławionego Czesława, kapłana, głównego patrona miasta Wrocławia.

6. Kancelaria parafialna podczas wakacji czynna jest od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św.

7. Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

8. Miłosierdziu Bożemu polecamy Ś.P. Jerzego Pilarczyk, który w miniony czasie odszedł do wieczności.