Ogłoszenia - 11.08.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – 11.08.2019 r.

– Żmigród – XIX Niedziela Zwykła

1.     Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na dzisiejszą tacę z przeznaczeniem na dalsze prace renowacyjne  naszej świątyni. Bóg zapłać.

2.     We wtorek 13.08 po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.

3.     W środę 14.08 wspominamy w Kościele św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.

4.     W czwartek 15.08 obchodzimy w Kościele Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to uroczystość obowiązkowa tzn. każdy katolik w tym dniu jest zobowiązany do uczestnictwa we Mszy św. Msze św. w Żmigrodzie i kościołach filialnych według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

5.     W sobotę, 17.08 wspominamy w Kościele św. Jacka, kapłana. Jest to również święto patronalne J.E. Księdza Biskupa Jacka Kicińskiego, którego polecamy naszym modlitwom.

6.     Grupa „ Żywego Różańca” organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę w dniu 28.09. b.r. Koszt 65 zł. Zapisy na stoisku parafialnym u Pani Teresy.

7.     Gospodarstwo rolne Państwa Sznajder z Karnic serdecznie zaprasza w sobotę, 17 sierpnia b.r. w godzinach od 12:00 do 17:00 na ogórkorwanie, oraz festyn z licznymi atrakcjami.

8.     Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych drogich parafian, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności: Ś. P. Janina Porządna, Ś.P. Krzysztof Turowski, Ś.P. Andrzej Olczyk.