Ogłoszenia - 18.08.2019 r.

– 18.08.2019 r. – Żmigród -  XX Niedziela Zwykła -

1.    We wtorek, 20.08 wspominamy w Kościele św. Bernarda, opata i Doktora Kościoła. O godz. 18.30 Msza św. zamówiona przez Rodzinę Radia Maryja.

2.    W środę, 21.08 wspominamy św. Piusa X, papieża.

3.    W czwartek, 22.08 obchodzimy w Kościele wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.

4.    W sobotę, 24.08, obchodzimy w Kościele Święto św. Bartłomieja Apostoła.

5.    Grupa „ Żywego Różańca” organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę w dniu 28.09. b.r. Koszt 65 zł. Zapisy na stoisku parafialnym u Pani Teresy.

6.    W dniach od 13 do 15 września b.r. odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Niewidomych do Sanktuarium św. Jadwigi w Trzebnicy. W związku z tym organizatorzy zwracają się z prośbą do naszej wspólnoty parafialnej o możliwość noclegu dla pielgrzymów z 13 na 14 września. Adresy można zgłaszać w kancelarii parafialnej lub w zakrystii.

7.    Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

8.     W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: Ś.P. Józef Winczura.