Ogłoszenia - 08.09.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – 08.09.2019 r.

– Żmigród – XXIII Niedziela Zwykła –

1.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na dzisiejszą tacę z przeznaczeniem na dalsze prace remontowe naszej świątyni.

2. W piątek 13.09. wspominamy św. Jana Chryzostoma, biskupa i Doktora Kościoła. Po wieczornej Mszy św. o godz. 19:15 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.

3.  Również w piątek zapraszamy Dzieci Maryi na spotkanie w Domu Katechetycznym na godz. 16:00. Zapraszamy także wszystkie chętne dziewczyny, które chcą dołączyć do Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Maryjnej

4.     W sobotę, 14.09.  przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym dniu w ramach ogólnopolskiej akcji „ Polska pod Krzyżem” zapraszamy na Drogę Krzyżową w kościele o godz. 19.30.

5.     Za tydzień w niedzielę 15.09 podczas Mszy św. o godz. 09.00 będziemy się modlić w intencji zmarłych i żywych Sybiraków.

6.     Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w niedzielę 15.09.b.r.  Mszą św. wieczorną o godz. 18.30. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne w Domu Katechetycznym.

7.     Grupa „ Żywego Różańca” organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę w dniu 28.09. b.r. Koszt 65 zł. Zapisy na stoisku parafialnym u Pani Teresy.

8.     Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

9.     Miłosierdziu Bożemu polecajmy Ś.P. Edwarda Podrażnik, Ś.P. Jana Rudnickiego, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności.