Ogłoszenia - 03.11.2019 r.

– 03.11.2019 r. – Żmigród – XXXI Niedziela Zwykła -

1.     Zapraszamy codziennie o godzinie 17.45 na nabożeństwo wypominkowe w intencji naszych drogich zmarłych.

2.     W poniedziałek, 04.11. wspominamy w Kościele św. Karola Boromeusza, biskupa.

3.     W sobotę 09.11 obchodzimy w Kościele Rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

4.     W przyszłą drugą niedzielę miesiąca ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na dalsze prace remontowe w naszej świątyni: Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

5.     Dziękujemy również za ofiary składane na ogrzewanie naszego kościoła.

6.     Przypominamy o obowiązku prolongaty miejsca po upływie 20 lat od pogrzebu oraz przedłużeniu opłat za miejsce. Nieopłacone w terminie miejsca będą przeznaczane do ponownych pochówków. Przypominamy także o potrzebie uzyskania zgody na postawienie nagrobka i utwardzenie terenu wokół grobu . Zwracamy się z gorącą prośbą o właściwą segregację i wyrzucanie śmieci do wyznaczonych kontenerów.

7.     Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, prasę katolicką oraz kalendarze na Nowy Rok.

8.     Bożemu miłosierdziu polecajmy Ś.P. Mariana Maślankowskiego, który w minionym czasie odszedł do wieczności.