Ogłoszenia - 10.11.2019 r.

– 10.11.2019 r. – Żmigród – XXXII Niedziela Zwykła –

1.     Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na dzisiejszą tace z przeznaczeniem na dalsze inwestycje w naszej parafialnej świątyni. Bóg zapłać!

2.     W poniedziałek 11.11 przeżywać będziemy w naszej Ojczyźnie 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy serdecznie na uroczystą Mszę św. o godz. 09.00, w intencji naszej Ojczyzny.

3.     Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe o godz. 17.45 do piątku 15.11 włącznie i Msze św. w tym dniu o godz. 18.30 w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.

4.     We wtorek 12.11 wspominamy w Kościele św. Jozafata, biskupa i męczennika.

5.     W środę, 13.11 wspominamy Pierwszych Męczenników Polski: Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

6.     W sobotę 16.11 obchodzimy w Archidiecezji Rocznicę poświęcenia Katedry Metropolitarnej we Wrocławiu.

7.     Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie naszego kościoła.

8.     Przypominamy o obowiązku prolongaty miejsca po upływie 20 lat od pogrzebu oraz przedłużeniu opłat za miejsce. Nieopłacone w terminie miejsca będą przeznaczane do ponownych pochówków. Przypominamy także o potrzebie uzyskania zgody na postawienie nagrobka i utwardzenie terenu wokół grobu . Zwracamy się z gorącą prośbą o właściwą segregację i wyrzucanie śmieci do wyznaczonych kontenerów.

9.      Na stoisku parafialnym polecamy prasę katolicką, literaturę religijną, lampiony na roraty, oraz kalendarze na nowy rok.

10. Miłosierdziu Bożemu polecajmy naszych drogich parafian za których modlimy się w tegorocznych wypominkach, za w Ś.P. Fabiana Matusiak, Ś.P. Henryka Gorsiak, Ś.P Danutę Zwierowicz, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności, a w sposób szczególny polecajmy Miłosiernemu Bogu wszystkich, którzy oddali życie za wolność naszej Ojczyzny.