Ogłoszenia - 17.11.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

– 17.11.2019 r. – Żmigród – XXXIII Niedziela-

 1.    W poniedziałek, 18.11 wspominamy w Kościele błogosławioną Karolinę Kózkównę, dziewicę.

2.    W środę, 20.11 wspominamy w Kościele św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.

3.    W czwartek, 21.11 wspominamy Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.

4.    W piątek 22.11. wspominamy św. Cecylię, męczennice – patronkę muzyki i śpiewu kościelnego. Naszym artystom Chóru Parafialnego Magnifikat, organistom: Pani Agnieszce, Panu Tomaszowi i Panu Rafałowi,  naszemu zespołowi Adonai, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki św. Cecylii oraz wielu sukcesów na chwałę Bożą.

5.    W przyszłą niedzielę, 24.11 obchodzić będziemy w Kościele Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

6.    Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie naszego kościoła w sposób szczególny członkom Żywego Różańca.

7.    W ramach III Światowego Dnia Ubogich, ogłoszonego przez Papieża Franciszka, Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Polsce, przeprowadza dziś kwestę na rzecz remontu domu samotnej matki w Żaganiu. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

8.    Na stoisku parafialnym polecamy, literaturę religijną, prasę katolicką, kalendarze na nowy rok oraz lampiony na roraty.

9.    Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych drogich zmarłych parafian, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności: Ś.P. Wiesławę Bajda, która w minionym tygodniu odeszła do wieczności.