Ogłoszenia - 24.11.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

 – 24.11.2019 r. – XXXIV niedziela –

- Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata –

 1.      Obchodzimy dziś w Kościele Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dziś o godz. 19.15 zapraszamy na koncert organowy – „muzyka filmowa na żywo”, kultowe motywy muzyczne z najpopularniejszych filmów polskich i zagranicznych w wykonaniu Macieja Matusiaka absolwenta Studium Organistowskiego we Wrocławiu.

2.      W środę 27.11 obchodzimy w Kościele rocznicę objawień Matki Bożej od Cudownego Medalika św. Katarzynie Laboure. W związku z tym serdecznie zapraszamy na godz. 18.00 na prezentację o Objawieniu Cudownego Medalika przygotowaną przez dzieci i młodzież Maryjną i Mszę św. o godz. 18.30 podczas której odbędzie się przyjęcie nowych członków do Stowarzyszenia Dzieci Maryi. Po Mszy św. będzie możliwość otrzymania Cudownego Medalika.

3.      W sobotę 30.11 obchodzimy w Kościele Święto św. Andrzeja Apostoła. Z racji ostatniego dnia miesiąca zapraszamy o godz. 17.45 na nabożeństwo wypominkowe i Msze św. o godz. 18.30 w intencji naszych drogich zmarłych.

4.      W przyszłą niedzielę, 01.12 rozpoczynamy w Kościele święty czas Adwentu. Czas radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.

5.      Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie kościoła. 

6.      Opłatki wigilijne można nabyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Całkowity dochód przeznaczony będzie na spłatę wykonanych prac remontowych oraz dalsze inwestycje w naszej świątyni.

7.      Stowarzyszenie Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo, oraz Pani Teresa na stoisku parafialnym rozprowadzają wigilijne świece Caritas.

8.      Na stoisku parafialnym polecamy również prasę katolicką, literaturę religijną, kalendarze na nowy rok oraz lampiony roratnie.

9.      Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych drogich zmarłych parafian, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności: Ś.P. Mirosław Masternak.