Ogłoszenia - 02.02.2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

 – 02.02.2020 r.

 – Żmigród –  IV niedziela zwykła-

1. We wtorek, 04.02 Kościół wrocławski będzie świętował 14 rocznicę konsekracji biskupiej Metropility, J.E. Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego. Natomiast w sobotę 08.02, przypada 50 rocznica konsekracji biskupiej J. E. Księdza Kardynała Henryka Gulbinowicza. Polecajmy naszych dostojnych jubilatów w naszych modlitwach.

2. W środę 05.02 wspominamy w Kościele św. Agatę, dziewicę i męczennicę.

3. W czwartek 06.02 wspominamy Świętych męczenników Pawła Mikki i Towarzyszy.

4. W przyszłą drugą niedzielę miesiąca wszystkie ofiary zebrane na tacę przeznaczone będą na dalsze prace remontowe w naszej świątyni. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Jednocześnie informujemy, że zakończyły się prace w ramach drugiego etapu renowacji nawy bocznej północnej. Prace te zostały pozytywnie odebrane przez wojewódzkiego konserwatora zabytków. W najbliższym czasie ruszą dalsze prace renowacyjne w naszej świątyni.  Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy.

5. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00. w środę od godz. 19.00 do 20.00 i w sobotę od godz. 09.00 do 10.00.

6. W dniach od 30 kwietnia do 03 maja b.r. Apostolat Maryjny zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych w Rokitnie, Resku, i Trzebiatowie.  Nocleg w Rewalu. Koszt 470 zł.

7. Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

8. Miłosierdziu Bożemu polecajmy  Ś.P. Nicol Szajek, Ś.P. Eugeniusza Jarocha, Ś.P. Bronisławę Bacańską, oraz Ś.P. Ks. Adolfa Maciąga.