Ogłoszenia - 09.02.2020 r.

– 09.02.2020 r.

– Żmigród –  V niedziela zwykła-

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę z przeznaczeniem na spłatę wykonanych prac remontowych, oraz na dalsze inwestycje w naszej świątyni.

2. We wtorek 11.02 wspominamy w Kościele NMP z Lourdes. Jest to zarazem Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy o ludziach starszych i chorych nie tylko w naszych modlitwach, ale również wspierajmy ich na co dzień konkretną pomocą.

3. Również we wtorek przypada 14 rocznica konsekracji biskupiej J.E. Księdza Biskupa Andrzeja Siemeniewskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym dostojnym Jubilacie.

4. W piątek 14.02 obchodzimy w Kościele Święto, Świętych Cyryla – mnicha i Metodego – biskupa, Patronów Europy.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie naszego kościoła.

6. W dniach od 30 kwietnia do 03 maja b.r. Apostolat Maryjny zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych w Rokitnie, Resku, i Trzebiatowie.  Nocleg w Rewalu. Koszt 470 zł.

7. Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, prasę katolicką, oraz najnowszą książkę Pana Pawła Beceli o naszej parafii. Koszt 35 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży książek przeznaczony jest na dalszy remont naszej parafialnej świątyni, za co serdecznie dziękujemy autorowi książki Panu Pawłowi Beceli.

8. Miłosierdziu Bożemu polecajmy  Ś.P.    Pelagię Chomicz, która w minionym tygodniu odeszła do wieczności.