Ogłoszenia - 16.02.2020 r.

Ogłoszenia  duszpasterskie

– 16.02.2020 r. – Żmigród – VI Niedziela Zwykła

1.    We wtorek 18.02 o godz. 18.30 zapraszamy na Msze św. zamówioną przez Koło Przyjaciół Radia Maryja.

2.    W każdą środę o godzinie 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, natomiast w piątek na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3.    W sobotę, 22.02 obchodzimy w Kościele święto Katedry Świętego Piotra Apostoła.

4.    Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary składane na ogrzewanie naszej świątyni.

5.    W dniach od 30 kwietnia do 03 maja b.r. Apostolat Maryjny zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych w Rokitnie, Resku, i Trzebiatowie.  Nocleg w Rewalu. Koszt 470 zł.

6.    Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, prasę katolicką, oraz najnowszą książkę Pana Pawła Beceli o naszej parafii. Koszt 35 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży książek przeznaczony jest na dalszy remont naszej parafialnej świątyni, za co serdecznie dziękujemy autorowi książki Panu Pawłowi Beceli.

7.    Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

8.    Bożemu Miłosierdziu polecajmy Ś.P. Stanisławę Ostrogską, która w minionym tygodniu odeszła do wieczności.