Ogłoszenia - 14.06.2020 r.

 

Ogłoszenia duszpasterskie – 14.06.2020 r.

– Żmigród –  XI niedziela zwykła –

 1.                 Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Codziennie do czwartku włącznie, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe połączone z procesję Eucharystyczną wokół naszej świątyni.

2. W środę, 17.06 wspominamy w Kościele św. Barta Alberta Chmielowskiego.

3.                 W czwartek,18.06 przypada 70 rocznica święceń prezbiteratu J. Em. Ks. Kardynała Henryka Gulbinowicza. Polecajmy w naszych modlitwach Dostojnego Jubilata. 

4.  W piątek 19.06 obchodzimy w Kościele Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.

5.W sobotę, 20.06 obchodzić będziemy wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

6. Przypominamy drogim parafianom, że Ks. Arcybiskup Metropolita Wrocławski Józef Kupny postanowił, że z dniem 6 czerwca 2020 r. znosi obowiązywanie dyspensy od obowiązku uczestniczenia we Mszy św. w niedzielę i święta nakazane. Gorąco zachęcamy wszystkich parafian do ożywienia życia sakramentalnego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii.

7.                 Informujemy drogich parafian, że dnia 27 czerwca b.r. odbędzie się w naszej parafii Uroczystość I Komunii św. Szczegółowych informacji udziela ks. Jerzy.