Ogłoszenia - 28.06.2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

– 28.06.2020 r. – Żmigród – XIII Niedziela Zwykła –

 

1.    W dniu wczorajszym dzieci z klas III z naszej parafii przystąpiły do I Komunii Św. Pragniemy serdecznie podziękować Drogim Rodzicom za chrześcijańskie wychowanie swoich dzieci a przede wszystkim ks. Jerzemu, które je przygotował i doprowadził do stołu Pańskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia wczorajszej uroczystości: Siostrze Krystynie, Pani Organistce, Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego, Wychowawcom i Nauczycielom składamy serdeczne Bóg zapłać! Od poniedziałku do piątku włącznie Dzieci Pierwszokomunijne przeżywać będą „ Biały Tydzień”.

 

2.    W poniedziałek, 29.06 obchodzić będziemy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to również Dzień Papieski, podczas którego zachęcamy do modlitwy w intencji Ojca Świętego.

 

3.     W czasie wakacji w dni powszednie i niedzielę okazja do spowiedzi przed Mszą św. Kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje, życzymy dobrego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa.

 

4.    We wtorek 30.06 z racji ostatniego dnia miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Wypominkowe o godz. 17.45 i Mszę św. o godz. 18.30 w intencji naszych drogich zmarłych.

 

5.    W piątek 03.07 obchodzimy w Kościele Święto św. Tomasza, Apostoła.

 

6.    Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, prasę katolicką, oraz najnowszą książkę o naszej parafii Pana Pawła Beceli. Całkowity dochód ze sprzedaży książek przeznaczony jest na dalszy remont naszej świątyni.

 

7.    Miłosierdziu Bożemu polecajmy Ś.P.  Grzegorza Szymala, Ś.P. Reginę Lech, Ś.P. Czesława Hemerling, Ś.P. Helenę Dorochowicz.