Ogłoszenia - 05.07.2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

 – 05.07.2020 r. – Żmigród –  XIV Niedziela Zwykła -

 

1.              W przyszłą II niedzielę miesiąca ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na dalsze prace renowacyjne ścian naszej świątyni. Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Dzieciom, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Św. za złożoną ofiarę na utrzymanie naszego kościoła parafialnego.

 

2.              W czasie wakacji w dni powszednie i niedzielę okazja do spowiedzi przed Mszą św. Kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje, życzymy dobrego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa.

 

3.              W poniedziałek 06.07 wspominamy w Kościele błogosławioną Marię, Teresę Leduchowską.

 

4.              W środę 08.07 wspominamy w Kościele św. Jana z Dukli, prezbitera.

 

5.              W sobotę 11.07 obchodzimy w Kościele Święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy.

 

 

6.              Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, prasę katolicką, oraz najnowszą książkę o naszej parafii Pana Pawła Beceli. Całkowity dochód ze sprzedaży książek przeznaczony jest na dalszy remont naszej świątyni.

 

7.              Bożemu miłosierdziu polecajmy naszych rodaków, którzy 77 lata temu (11.lipca) zginęli na kresach wschodnich w wyniku ludobójstwa.