Ogłoszenia - 12.07.2020 r.

- Ogłoszenia duszpasterskie –

12.07.2020 r. – Żmigród – XV Niedziela Zwykła

1.              Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na dzisiejszą  tacę z przeznaczeniem na dalsze prace renowacyjne ścian naszej świątyni.

2.              W poniedziałek 13.07 wspominamy w Kościele Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

3.              W środę 15.07 wspominamy św. Bonawenturę, biskupa i doktora Kościoła.

4.  W czwartek, 16.07 przeżywamy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

5.              Za tydzień 19.07 w niedzielę o godz. 11.00 obchodzić będziemy w Bychowie Odpust ku czci Matki Bożej Szkapleżnej.

6.              W czasie wakacji w dni powszednie i niedzielę okazja do spowiedzi przed Mszą św. Kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje, życzymy dobrego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa.

7.              Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, prasę katolicką, oraz najnowszą książkę o naszej parafii Pana Pawła Beceli. Całkowity dochód ze sprzedaży książek przeznaczony jest na dalszy remont naszej świątyni.

8. Miłosierdziu Bożemu polecamy Ś.P. Michała Bereżnickiego, Ś.P. Zenona Stelmaszyka, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności.