Ogłoszenia - 30.08.2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – 30.08.2020 r.

– Żmigród – XXII Niedziela Zwykła –

 1. W dzisiejszą niedzielę w Barkowie obchodzimy Jubileusz 25 lecia kapłaństwa ks. Dziekana Dekanatu Prusickiego, ks. Mariusza Grzesiowskiego. Natomiast w poniedziałek 31.08 przypada 24 rocznica konsekracji biskupiej J.E. Księdza Arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego. W naszych modlitwach polecajmy drogich Jubilatów.

2. W poniedziałek z racji ostatniego dnia miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.45 i Msze św. za naszych drogich zmarłych.

3. We wtorek 01.09 Obchodzić będziemy dziś kolejną rocznicę rozpoczęcia II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich, którzy oddali swoje życie za nasza Ojczyznę.

4. Kończą się wakacje dla dzieci i młodzieży. Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się zgodnie z harmonogramem umieszczonym na stronie internetowej szkoły oraz na facebook. Natomiast za tydzień w niedzielę zapraszamy na Msze św. o godz. 10.30 rozpoczynającą nowy rok katechetyczny dla młodzieży szkół średnich, oraz młodzieży i dzieci ze szkoły podstawowej. Serdecznie zapraszamy również rodziców, nauczycieli i wychowawców.

5. W czwartek 03.09 wspominamy w Kościele św. Grzegorza, papieża i Doktora Kościoła, patrona naszego duszpasterza ks. Grzegorza. Ks. Grzegorzowi z racji imienin składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wielu satysfakcji z pracy w naszej wspólnocie parafialnej. Szczęść Boże!

6. W piątek 04.09 przypada I piątek miesiąca. Od godziny 17.30 okazja do spowiedzi Świętej, o godz. 18.00 nabożeństwo i o godz. 18.30 Msza św. W Bychowie od godz. 16.30 okazja do spowiedzi i o godz. 17.00 Msza św.

7. Rolnicy ze Żmigródka serdecznie zapraszają w przyszłą niedzielę na Msze św. dziękczynną o godz. 12.00 za zebrane tegoroczne polony.

8. Po Wakacyjnej przerwie Kancelaria Parafialna czynna będzie we wtorek i czwartek od 16.00 – 17.00. W środę od godz. 19.00- 20.00 i w sobotę od godz. 9.00 – 10.00.

9. Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

10. Bożemu Miłosierdziu polecajmy Ś.P. Andrzeja Olejnik, który w minionym tygodniu odszedł do wieczności, oraz tych którzy oddali swoje życie za naszą Ojczyznę podczas II wojny światowej.