Ogłoszenia - 15.11.2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

– 15.11.2020 r. – Żmigród – XXXIII Niedziela-

 

1.    W poniedziałek obchodzimy w Kościele Wrocławskim Święto Rocznicy Poświęcenia Katedry Metropolitalnej Wrocławskiej. 

2.    We wtorek 17.11 wspominamy św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę. 

3.    W środę, 18.11 wspominamy w Kościele błogosławioną Karolinę Kózkównę, dziewicę. 

4.    W piątek, 20.11 wspominamy św. Rafała Kalinowskiego, kapłana. 

5.    W sobotę, 21.11 wspominamy Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny. 

6.    W przyszłą niedzielę, 22.11 obchodzić będziemy w Kościele Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. 

7.    Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie naszego kościoła. 

8.    Przypominamy o obowiązku prolongaty miejsca po upływie 20 lat od pogrzebu oraz przedłużeniu opłat za miejsce. Nieopłacone w terminie miejsca będą przeznaczane do ponownych pochówków. Przypominamy także o potrzebie uzyskania zgody na postawienie nagrobka i utwardzenie terenu wokół grobu. 

9.    Na stoisku parafialnym polecamy, literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

10.          Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych drogich parafian, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności: Ś.P. Józefa Adamiszyn, Ś.P. Ryszarda Kwiecień, Ś.P. Antoniego Kuriata, Ś.P. Ryszarda Grzelak, Ś.P. Piotra Wyzinkiewicz, Ś.P. Barbarę Motyka, Ś.P. Tadeusza Nowaczyk.