Ogłoszenia - 21.11.2020 r.

– 22.11.2020 r. – XXXIV niedziela –

- Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata –

1.      Obchodzimy dziś w Kościele Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

2.      We wtorek 24.11. wspominamy w Kościele Świętych męczenników Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy.

3.      W piątek 27.11 obchodzimy w Kościele rocznicę objawień Matki Bożej od Cudownego Medalika św. Katarzynie Laboure.

4.      W przyszłą niedzielę, 29.11 rozpoczynamy w Kościele święty czas Adwentu. Czas radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.

5.      Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie kościoła.

6.      Przypominamy o obowiązku prolongaty miejsca na naszym parafialnym cmentarzu po upływie 20 lat od pogrzebu oraz przedłużeniu opłat za miejsce. Przypominamy także o potrzebie uzyskania zgody na postawienie nagrobka i utwardzenie terenu wokół grobu.

7.      Stowarzyszenie Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo, przy wyjściu z kościoła rozprowadza wigilijne świece Caritas. Ofiary za świece składamy do ustawionej skarbony. Całkowity dochód przeznaczony jest na pomoc najuboższym.

8.      Na stoisku parafialnym polecamy prasę katolicką, oraz literaturę religijną.

9.      Bożemu Miłosierdziu polecajmy naszych drogich parafian, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności: Ś.P. Lecha Michaliszyn, oraz Ś.P. Bronisławę Kowalską.