Ogłoszenia - 10.01.2021 r.

– 10.01.2021 r. Żmigród

– Niedziela Chrztu Pańskiego –

1.    Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę z przeznaczeniem na dalsze prace remontowe w naszej świątyni.

2.    Zapraszamy na Mszę św. kolędową w intencji: „ O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo na cały Nowy Rok dla mieszkańców danej ulicy”, podczas której poświęcona będzie przyniesiona indywidualnie woda do pokropienia mieszkań, oraz kolędowe błogosławieństwo.  Pragniemy jednocześnie serdecznie podziękować za wsparcie modlitewne i materialne naszych kościołów. Plan Mszy św. kolędowych na najbliższe dni jest następujący:

-11 stycznia(poniedziałek): ul. św. Jana Pawła II, Poznańska.

-12 stycznia(wtorek): ul. Kolejowa.

-13 stycznia(środa): ul. Willowa, Sienkiewicza.

-14.stycznia(czwartek):ul. 1 Maja, Polna, Ogrodowa, Krasickiego, Szklana.

-15.stycznia(piątek): ul. Wrocławska, Jaśminowa, Lawendowa.

Ofiary zebrane przy okazji Mszy św. kolędowych przeznaczone będą na spłatę wykonanych prac remontowych w naszej parafialnej świątyni, oraz na dalsze inwestycje związane z renowacją polichromii wewnątrz naszego kościoła.

Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

3.    Serdecznie zapraszamy również na nabożeństwa: w środę o godz. 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, natomiast w piątek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

4.    Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku w po wieczornej Mszy św. Natomiast okazja do spowiedzi przed poranną i wieczorną Mszą św.

5.    Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

6.     Miłosierdziu Bożemu polecajmy Ś.P. Marię Dębowską, Ś.P. Barbarę Mitzner, które w minionym czasie odeszły do wieczności.