Ogłoszenia - 31.01.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

– 31.01.2021 r. Żmigród

 – IV Niedziela zwykła –

  

1.     W miniony czwartek zakończyliśmy kolędowe spotkania na Mszy św. wieczornej podczas, których modliliśmy się o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla nas i dla naszych bliskich. W związku z tym, pragniemy serdecznie podziękować Wam, Drodzy Parafianie – za wspólną modlitwę, która stała się świadectwem Waszej wiary. Dziękuję za wszelkie ofiary, które złożyliście, a które świadczą o waszym zatroskaniu o nasze świątynie. Niech ten święty czas, w którym doświadczyliśmy  Bożej Miłości,  będzie czasem błogosławieństwa dla całej naszej parafii.

2.     Dziś z racji ostatniego dnia miesiąca, zapraszamy o godz. 17.45 na modlitwę wypominkową i Mszę św. w intencji naszych drogich zmarłych.

3.     We wtorek 02.02. b.r. obchodzić będziemy w Kościele Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w kościele parafialnym odprawimy o godz. 7.00, 9.00 i 18.30. W kościołach filialnych: w Borkach i Kliszkowicach o godz. 16.00. Natomiast w Borzęcinie i Bychowie o godz. 17.00.

4.     W czwartek 04.02. b.r. Kościół wrocławski świętować będzie 15 rocznicę konsekracji biskupiej J. E. ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego.

5.     W piątek 05.02.b.r. wspominamy św. Agatę, dziewicę i męczennicę.

6.     W sobotę 06.02. b.r. wspominamy Świętych męczenników Pawła Mikki i Towarzyszy.

7.     Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką, oraz świece gromniczne.

8.      Miłosierdziu Bożemu polecajmy Ś.P. Zofię Szkopek, Ś.P. Marię Walczak, Ś.P. Zofię Bąk, Ś.P. Aleksandra Macherzyńskiego, Ś.P. Janinę Kiełbas, którzy w minionym czasie odeszli do wieczności.