Ogłoszenia - 07.02.2021 r.

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 – 07.02.2021 r.

 – Żmigród –  V niedziela zwykła-

 1.      Zakończył się trzeci etap renowacji zabytkowej polichromii nawy bocznej północnej. Przewidywane prace obejmowały przywrócenie pierwotnego XVII wiecznego wyglądu sklepień i ścian naszej świątyni. Pragniemy serdecznie podziękować Wam Drodzy Parafianie za duchowe i materialne wsparcie tego dzieła. Niech nasza świątynia wzrasta i pięknieje na chwałę Bożą i ku pożytkowi Parafian. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom i instytucjom, które wsparły nasze prace: Urzędowi Miejskiemu w Żmigrodzie, Starostwu Powiatowemu w Trzebnicy, Urzędowi Marszałkowskiemu we Wrocławiu.

2.      W przyszłą II niedzielę miesiąca, ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na dalsze inwestycje w naszej parafii.

3.      W środę 10.02 wspominamy św. Scholastykę, dziewicę.

4.      W czwartek 11.02 wspominamy w Kościele NMP z Lourdes. Jest to zarazem Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy o ludziach starszych i chorych nie tylko w naszych modlitwach, ale również wspierajmy ich na co dzień konkretną pomocą. W tym dniu przypada również 15 rocznica konsekracji biskupiej J.E. Księdza Biskupa Andrzeja Siemeniewskiego.

5.      Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

6.      Miłosierdziu Bożemu polecajmy  Ś.P. Mariannę Mądra, która w minionym tygodniu odeszła do wieczności.