Ogłoszenia - 14.11.2021 r.

– 14.11.2021 r. – Żmigród – XXXIII Niedziela-

1.       Składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na kolejny etap prac renowacyjnych ścian i sklepień nawy bocznej południowej. Przy tej okazji dziękujemy grupie Żywego Różańca za złożoną ofiarę na remont i ogrzewanie naszej świątyni.

2.    We wtorek 16.11. obchodzimy w Kościele Wrocławskim Święto Rocznicy Poświęcenia Katedry Metropolitalnej Wrocławskiej.

3.    W środę 17.11 wspominamy św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę.

4.    W czwartek, 18.11 wspominamy w Kościele błogosławioną Karolinę Kózkównę, dziewicę.

5.    W sobotę, 20.11 wspominamy św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.

6.    W przyszłą niedzielę, 21.11 obchodzić będziemy w Kościele Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

7.    Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie naszego kościoła.

8.    Przypominamy o obowiązku prolongaty miejsca po upływie 20 lat od pogrzebu oraz przedłużeniu opłat za miejsce. Nieopłacone w terminie miejsca będą przeznaczane do ponownych pochówków. Przypominamy także o potrzebie uzyskania zgody na postawienie nagrobka i utwardzenie terenu wokół grobu.

9.    Na stoisku parafialnym polecamy, literaturę religijną, prasę katolicką, kalendarze na nowy rok, oraz lampiony adwentowe.

10.          Miłosierdziu Bożemu polecamy Ś.P. Tadeusza Sołtys, Ś.P. Weronikę Rybka, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności.