Ogłoszenia - 09.01.2022 r.

– 09.01.2022 r. Żmigród

– Niedziela Chrztu Pańskiego –

1.     Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę z przeznaczeniem na dalsze prace remontowe w naszej świątyni.

2.     Zapraszamy na Mszę św. kolędową w intencji: „ O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo na cały Nowy Rok dla mieszkańców danej ulicy”, podczas której pobłogosławiona będzie przyniesiona indywidualnie woda do pokropienia mieszkań, oraz kolędowe błogosławieństwo.  Pragniemy jednocześnie serdecznie podziękować za wsparcie modlitewne i materialne naszych kościołów.

Plan Mszy św. kolędowych na najbliższe dni jest następujący:

- 10 stycznia (poniedziałek): ul. Kościuszki, Kościelna. Mickiewicza, Krótka i Zielona.

-11 stycznia(wtorek): ul. św. Jana Pawła II, Poznańska, Parkowa.

-12 stycznia(środa): ul. Kolejowa.

-13 stycznia(czwartek): ul. Willowa, Sienkiewicza.

-14 stycznia(piątek):ul. 1 Maja, Polna, Ogrodowa, Krasickiego, Szklana.

Ofiary zebrane przy okazji Mszy św. kolędowych przeznaczone będą na spłatę wykonanych prac remontowych w naszej parafialnej świątyni, oraz na dalsze inwestycje związane z renowacją polichromii wewnątrz naszego kościoła.

Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

3.     Zespół Adonai serdecznie zaprasza na koncert kolęd i pastorałek w niedzielę 16 stycznia b.r. o godz. 17.00.

4.     Żmigrodzkie przedszkole „ Zielona Dolina” biorąc udział w ogólnopolskiej akcji

„ Aniołkowe Granie” zwraca się z prośbą o pomoc w zebraniu darów dla Rodzinnego Domu Dziecka w Jarach oraz w Obornikach Śląskich. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.

5.      Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną,  prasę katolicką, oraz kalendarze na nowy rok.

6.      Miłosierdziu Bożemu polecajmy Ś.P. Barbarę Łuniewską, Ś.P. Kazimierza Mazur.