Intencje - 04.05.2014 r.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ

Niedziela

4.05

7:00

++ Franciszka i Pius Jasińscy oraz zmarli z obojga stron

9:00

W intencji członków Żywego Różańca

10:30

++ Florianna Kędzierska z racji imienin, Józef, Franciszek Kędzierscy oraz Zofia i Jan Janson

11:45

1)++ Roman Kunicki, Tadeusz, Janina, Waldemar, Józef Krzemińscy

2) O Boże Błog. i potrzebne łaski dla Danuty z okazji 50 r. urodzin

13:00

+ Antonina Studzińska w 3 r.śm., Albin Studziński, Jan Studziński w 1 r.śm. i Krystyna Studzińska

18:30

+ Władysław Panas w 21 r.śm.

Poniedziałek

5.05

6:30

+ Andrzej Kaiser – o uczestników pogrzebu

18:30

1) Dziękczynna z prośbą o Bł. Boże i potrzebne łaski dla Teodory Surlejewskiej w 80 r. urodzin

2)++ Stanisław Rudnicki z racji imienin i rodzice: Franciszka i Ludwik oraz Romanina i Antoni Chodorowscy

3)+ Czesław Hołubowicz- od uczestników pogrzebu

Wtorek

6.05

6:30

Propria- x. Piotr

18:30

1) ++ Stanisława Kawska i Stanisław Kononowicz z racji imienin (rezerwacja)

2)++ Aniela i Stanisław Drąg

3)++ Joanna Szalkowska w 10 r.śm., Walenty w 27 r.śm.,, zmarli z rodziny, Jan Łopatka    i Leokadia Ozga

Środa

7.05

6:30

Propria – x. Piotr

18:30

1) O Bł. Boże i potrzebne łaski dla Klaudii z oakzji 23 r. urodzin i jej rodziców

2)+ Józef Jasiak -  int. od żony

3)++ Kazimiera Bulińska i zmarli z rodziny

4) ++Stanisław Podrażnik i zmarli z rodziny

Czwartek

8.05

6:30

+ Zofia Kunicka -  od uczestników pogrzebu

18:30

1) + Stanisław Pisula

2)++ Stanisław Miś w 25 r.śm., syn Tadeusz i zmarli z rodziny, Zofia i Michał (rezerwacja)

3)++ Teodozja i Czesław Bela, Marta i Franciszek Bielarz oraz Wawrzyniec i Kunegunda Twardy

Piątek

9.05

6:30

O zdrowie i Błog. Boże dla Danuty

18:30

1)+  Marcin Karpiński w 3 r.śm.

2)++ Helena Michalska w 10 r.śm., Stanisław i zmarli z rodziny

3)+ Karol Zadorożny w 6 r.śm.

4)++ Kazimierz i Genowefa  Lisowscy (rezerwacja)

Sobota

10.05

6:30

Propria – x. Krzysztof

18:30

1)++ Eugeniusz Pisarek w 10 r.śm., rodzice: Helena i  Antoni Żyto oraz Antoni Królik

2)++ Jan, Helena i Marek Szynka

Niedziela

11.05

7:00

++Za zmarłych członków Żywego Różańca

9:00

++ Stanisław Czerwiński z racji imienin, Zygmunt Skalski z racji imienin, Zbigniew i Marianna  Skalscy

10:30

++ Stanisław, Zofia, Tadeusz i Irena Siwiec, Jan Rospendowski, Weronika Siwiec i Heronim Sum (rezerwacja)

11:45

 

13:00

 Chrzty: 27/2014, 22/2014

18:30

++ Joanna Kauch w 10 r.śm., Ignacy i zmarli z rodziny (rezerwacja)