Intencje - 11.05.2014 r.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ

Niedziela

11.05

7:00

++Za zmarłych członków Żywego Różańca

9:00

++ Stanisław Czerwiński z racji imienin, Zygmunt Skalski z racji imienin, Zbigniew i Marianna Skalscy

10:30

++ Stanisław, Zofia, Tadeusz i Irena Siwiec, Jan Rospendowski, Weronika Siwiec i Hieronim Sum

11:45

+ Stanisław Smaga

13:00

Chrzty: 27/2014, 22/2014

18:30

++ Joanna Kauch w 10 r.śm., Ignacy i zmarli z rodziny

Poniedziałek

12.05

6:30

+ Stanisław Spurtacz

18:30

1) O Boże Błog. i potrzebne łaski dla Elżbiety Górkowej z okazji 60r. urodzin- od dzieci

2)++ Jan Rolnik w 31 r.śm oraz Eugeniusz Rolnik

3)++ Bolesław, Józef Fijałkowski, Maria Caban w 8 r. śm.

4)+ Bronisław Rabajczyk w 3 r.śm.

Wtorek

13.05

6:30

++ Rodzice: Bolesław i Wacława oraz brat Henryk

18:30

1) ++ Stefan Surlejewski w 18 r.śm. i zmarli z rodziny Psiuchów

2)++ Jarosław Bogdan, Tadeusz Grzybowski

3)++ Kazimierz Gerej

Środa

14.05

6:30

O zdrowie i Błog. Boże dla Małgorzaty w 50 r. urodzin

18:30

1)+ Janina Piętos w 8 r. śm.

2)+ Krystyna Czajkowska w 1 r.śm.

3)++ Stanisław i Maria Łancewicz, Zofia Żurowska, Czesław i Witold Karpienko (rezerwacja)

Czwartek

15.05

6:30

+ Stefania Nogalska w 8 r.śm.

18:30

1) ++ Wanda Juskowiak w 12 r.śm., Zenon Juskowiak w 8 r.śm.

2)+ Franciszek Maciocha w 1 r.śm.

3)+ Zofia Majer- z racji imienin – od siostry z rodziną (rezerwacja)

Piątek

16.05

6:30

++ Antoni Bandrowicz w 22 r.śm., Maria i Kazimierz Iżykowski

18:30

1)++ Rodzice: Helena i Józef Łukaszewscy

2)+ Andrzej Lenarcik - z racji imienin

3) ++ Zofia Adamska w r .śm., i zmarli z rodziny: Adamskich i Owczarek

4) ++ Jolanta Groch i zmarli z rodziny (rezerwacja)

Sobota

17.05

6:30

+++ Piotr Dytko w 14 r.śm., Irena Dytko i Maria Zagórska

15.00

Ślub: Paulina Walentynowicz i Jarosław Janczyszyn

16.00

Dziękczynna za kanonizacje Jana Pawła II i pielgrzymkę do Rzymu

18:30

1) O Błog. Boże dla Pauliny w 18 r. urodzin (rezerwacja)

2)+ Zofia Majer z racji imienin

Niedziela

18.05

7:00

++ Władysława i Jan Jasińscy oraz zmarli z obojga stron

9:00

++ Jan i Zofia Skwara (rezerwacja)

10:30

W int. dzieci przystępujących do I Komunii św.

11:45

++ Antonina, Zygmunt i Stanisław Rudniccy

13:00

++ Janina Lis, Zofia, Franciszek Stelmaszyk, Grzegorz Nogała, Stanisława i Ignacy Dworeccy (rezerwacja)

18:30

++ Roman, Agnieszka, Alfons, Gizela Kamieniarz