Intencje - 18.05.2014 r.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ

Niedziela

18.05

7:00

++ Władysława i Jan Jasińscy oraz zmarli z obojga stron

9:00

++ Jani Zofia Skwara

10:30

W int. dzieci przystępujących do I Komunii św.

11:45

++ Antonina, Zygmunt i Stanisław Rudniccy

13:00

++ Janina Lis, Zofia, Franciszek Stelmaszyk, Grzegorz Nogała, Stanisława i Ignacy Dworeccy

18:30

++ Roman, Agnieszka, Alfons Gizela Kamieniarz

Poniedziałek

19.05

6.30

++ Rodzice: Bolesław i Wacława oraz brat Henryk

17:00

 Za rodziców i rodzeństwo (dzieci komunijnych)

18:30

1)++ Edward w r.śm. i Stanisława Lisieccy

2) ++ Jan Fiołek w 4 r.śm.  Adam Fiołek – od chrzestnej + Józef Bilakiewicz w 6 r.śm. (rezerwacja)

3) + Józef Bilakiewicz w 6 r.śm. (rezerwacja)

Wtorek

20.05

6.30

++ Stanisław w 17 r.śm. i Kazimiera Polit w 2 r.śm.

17:00

W intencji: nauczycieli, wychowawców i katechetów

18:30

1) W intencji Ojczyzny, Ojca św., radia Maryja i Tv Trwam

2)+ Stanisław Markiewicz w 19 r.śm.

Środa

21.05

6.30

1)+ Adam Fijołek- od uczestników pogrzebu

2) O Boże Błog. i potrzebne łaski dla ks. Sławka z okazji imienin – intencja od Grupy Pielgrzymkowej do Ziemi Świętej

17:00

 W int.  babć i dziadków

18:30

1)+ Maria Mądra z okazji urodzin oraz dnia Matki

2)++ Wanda i Romuald Sawko oraz zmarli z rodziny

Czwartek

22.05

6.30

+ Krzysztof Petryszyn- od uczestników pogrzebu

17:00

W intencji księży Misjonarzy i Sióstr Miłosierdzia

18:30

1) + Helena Bednarska – od siostry Bożeny z rodziną

2)++ Czesław Julukowicz w 39 r.śm., oraz zmarli z rodzin: Julukowicz i Budytów

Piątek

23.05

6.30

+ Henryka Turkos – od uczestników pogrzebu

17:00

W intencji Misjonarzy i Misjonarek

18:30

1) O Boże Błog. i potrzebne łaski za wstawiennictwem Św. Floriana dla Ochotniczej Straży Pożarnej

2) O Boże Błog. i potrzebne łaski dla Kazimiery z okazji Dnia Matki – od córek Jolanty            i Beaty

3 )++ Zdzisław Łaryn, zmarli z rodziny: Łaryn i Jarkulisz

Sobota

24.05

6:30

O szczęśliwe rozwiązanie dla Izy

18:30

1) + Janina Lachera w 10 r.śm.

2)+ + Zmarli z  rodzin: Dąbrowicz i Pruchnik

Niedziela

25.05

7:00

+ Wincenty Kuriata w 26 r.śm.

9:00

++ Elżbieta Ulidowska, Maria Ulidowska i Teresa Zadorożna

10:30

W int. dzieci przeżywających  Rocznicę Pierwszej Komunii św.

11:45

++ Michał Kirpa w 21 r.śm. oraz Helena i Antoni Kirpa

13:00

 O zdrowie i Błog. Boże dla Magdaleny w 35 r. urodzin  ( chrzest 24/2014)

18:30

++ Maria i Jan Seniów