Intencje - 04.10.2015 r.

Niedziela

4.10

7:00

+ Leokadia Szukalska w 30 r.śm.

9:00

W int. Członków Żywego Różańca i ich rodzin

10:30

++ Józef Walczak w 30 r.śm., Rozalia i Jarosław Walczak oraz Marianna Jagodzinska

11:45

++ Zygmunt Skalski i Zbigniew Skalski

13:00

+ Sabina Chabińska – od rodziny Dukielów i Furtaków    (chrzest 64/2015)

18:30

+ Jerzy Wroński w 2  r.śm. (rezerwacja)

Poniedziałek

5.10

6:30

+ Helena Wieteska – od uczestników pogrzebu

18:30

1)++ Jarosław Szaniawski w 4 r.śm. oraz Mikołaj i Józef Szaniawscy

2)+ Antoni Pyczak – od kuzynostwa z Poradowa

3)++ Ludwik Owczarek w r.śm. i zmarli z rodziny Owczarek i Adamskich (rezerwacja)

Wtorek

6.10

6:30

 + Anna Kordus – od uczestników pogrzebu

18:30

1) O zdrowie i Boże Błog. dla Księży Misjonarzy z naszej parafii oraz Księży i Diakonów z kościoła Matki Bożej Królowej oraz parafii  św. Piotra i Pawła z Bawarii

2)+ Bronisław Kołcz – od uczestników pogrzebu

3)++ Julianna Zaremba w 14 r.śm., Michał i zmarli z rodziny Żukowskich

Środa

7.10

6:30

+ Ks Benedykt Lewandowski CM (3)

18:30

1)++ Weronika Rondejko w 23 r.śm., Bolesław Rondejko, Stanisława Garczarek i Florian Garczarek

2)+ Antoni Pyczak – od brata Czesława z rodziną

3)+ Helena Grzywniak – od mieszkańców z Karnic

Czwartek

8.10

6:30

 + Zofia Moroń – od uczestników pogrzebu

18:30

1)+ Mikołaj Komarnicki w 1 r.śm.

2)+ Janina Kuczyńska – od uczestników pogrzebu

3)+ Łucja i Kazimierz Walkowiak

Piątek

9.10

6:30

++ Konfratrzy

18:30

1) O zdrowie i Boże Błog. dla uczestników Pielgrzymki z Apostolatem Maryjnym do Częstochowy

2)+ Józefa i Mieczysław Stuczyńscy

3)+ Janina Kuczyńska – od mieszkańców z ul. Willowej

4)++ Krystyna Koprowska i Genowefa Bagińska - od rodziny

Sobota

10.10

6:30

+ Jolanta Uram – od sąsiadów z ul. Sportowej

18:30

1)++ Helena Wróbel w 22 r.śm. i zmarli z rodziny z obydwu stron

2) ++ Edward Jaworski w 21 r.śm. i zmarli z rodziny Jaworskich, Dębickich i Machijów

Niedziela

11.10

7:00

++ Emilia Dumin, Jan Skrzypek w 17 r.śm., Katarzyna i Wawrzyniec Dumin, Helena i Ignacy Tomaszkiewicz oraz zmarli z rodziny

9:00

++ Zmarli członkowie Żywego Różanca

10:30

O Zdrowie i Błog. Boże dla Zuzi  z okazji  7 r. urodzin

11:45

+ Franciszek Mazurek w 18 r.śm.   (chrzest 47/2015)

13:00

++ Eugeniusz Mucha w 1 r.śm. i Wiktor Mucha w 1 r.śm.

18:30

++ Józef Radziszewski w 3 r.śm., Olga i Franciszek oraz Bronisława i Izydor Borzyjewscy