Intencje - 11.10.2015 r.

Niedziela

11.10

7:00

++ Emilia Dumin, Jan Skrzypek w 17 r.śm., Katarzyna i Wawrzyniec Dumin, Helena i Ignacy Tomaszkiewicz i zmarli z rodziny

9:00

++ Zmarli członkowie Żywego Różanca

10:30

O Zdrowie i Błog. Boże dla Zuzi  z okazji  7 r. urodzin

11:45

+ Franciszek Mazurek w 18 r.śm.    (chrzest 47/2015)

13:00

++ Eugeniusz Mucha w 1 r.śm. i Wiktor Mucha w 1 r.śm.

18:30

++ Józef Radziszewski w 3 r.śm., Olga i Franciszek oraz Bronisława i Izydor Borzyjewscy

Poniedziałek

12.10

6:30

+ Franciszek Szymczak – od uczestników pogrzebu

18:30

1)++ Antoni, Stefan i Zbigniew oraz zmali rodzice z obu stron

2)+ Ryszard Chlebuś- -od uczestników pogrzebu

3)+ Mieczysław Wiktorowicz – od uczestników pogrzebu

4)++ Maria, Adam, Józef, Stefan i Marcel Pierzchlewicz

Wtorek

13.10

6:30

++ Konfratrzy

18:30

1) Dziękczynna  z prośbą o Błog. Boże dla Jagody w 18 r. urodzin

2)++ Zmarli z rodziny Czeredreckich i Pacholików

3)+ Jadwiga Rudnicka – od uczestników pogrzebu

4)+ Mieczysław Wiktorowicz – od sąsiadów z Grądzika

Środa

14.10

6:30

+ Stanisława Zakrawacz – od sąsiadów z kamienicy

14:00

++ Za zmarłych pracowników oświaty miasta i gminy Żmigród w Dzień Edukacji Narodowej     

18:30

1)++Andrzej Maciąg – z racji urodzin, Jadwiga Laskowska - z racji imienin i zmarli z rodziny

2)+ Mieczysław Wiktorowicz – od Marii i Władysława Pacanów

3)+ Bogusława Batóg – od przyjaciół

4)+ Zenon Kuczyński

Czwartek

15.10

6:30

+ Feliks Stelmaszczyk, Jadwiga Stelmaszczyk i Franciszek Stelmaszczyk

18:30

1) O Boże Błog. i potrzebne łaski dla Państwa Krzysztofa i Hanny Rak w 21 r. ślubu

2)+ Stanisław Drąg w 3 r.śm.

3)++ Mieczysław Pietrzak, rodzice, teściowie, siostra, bratowe, bracia i szwagier

4)+ Marcin Howis – od uczestników pogrzebu

Piątek

16.10

6:30

+ ks. Benedykt Lewandowski CM  (4)

18:30

1)+ Maria Brodala w r.śm. i zmarli z rodziny obu stron

2)++ Władysław Koper w 37 r.śm. i Karolina

3)+ Mieczysław Wiktorowicz – od uczestników pogrzebu

4)+ Franciszek Szymczak – od sąsiadów

Sobota

17.10

6:30

+ Bronisław Kołcz – od uczestników pogrzebu

15:00

Ślub: Monika Izabela Bagińska i Rafał Kruk

16:00

Ślub: Justyna Szczotka i Paweł Grzyb

18:30

1)+ Krystyna Jańczak w 4 r.śm. (rezerwacja)

2)++Waldemar Wasielewski w 32 r.śm., Maria, rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny

(chrzest po Mszy św. 63/2015)

Niedziela

18.10

7:00

++ Cecylia Podleśna w 7 r.śm., oraz zmarli z rodziny: Weronika, Anna i Stanisław

9:00

+ Tomasz Janik w 7 r.śm. – int. od Ministrantów Seniorów

10:30

++ Maria Bandrowicz w 17 r.sm., Antoni i Kazimierz Iżykowski oraz zmarli z rodziny

11:45

+ Lucyna Kazimierczak w 5 r.śm. (rezerwacja)

13:00

++ Barbara Czaplińska w 2 r.śm. i Henryk Czapliński w 6 r.śm. (chrzest 65/2015)

18:30

++ Krystyna, Elżbieta, Marta, Eugeniusz i Zdzisław Zgóra