Intencje - 08.11.2015 r.

Niedziela

8.11

7:00

++ Rodzice: Józefa i Józef Kowalczyk

9:00

++ Zmarli członkowie Żywego Różańca

10:30

++ Genowefa w 17 r.śm. i Józef  w 27 r.śm. Lewandowscy

11:45

++ Ignacy Kauch w 13 r.śm., Joanna i zmarli z rodziny

13:00

1) O zdrowie i Boże Błog. oraz opiekę Matki Najśw. dla Elżbiety z okazji urodzin oraz dla Elżbiety i Zbigniewa z okazji 35 r. ślubu

2)++ Grzegorz Nogała, zmarli  z rodziny Dworeckich, Stelmaszyk i Lis oraz Maria Sobolewska          (chrzest 71/2015, 72/2015)

18:30

+ Stefania Belcarz w 42 r.śm.  (rezerwacja)

Poniedziałek

9.11

6:30

+ Stanisława Sipowicz – od uczestników pogrzebu

18:30

1) O zdrowie i Boże Błog. dla Stanisława Grzebieli z okazji 75 r. urodzin

2) O zdrowie i Boże Błog. dla Zofii oraz Opiekę Matki Bożej w rocznicę chrztu św.

3)++ Teodozja Bela z racji imienin, Czesław Bela oraz Marta, Roman i Franciszek Bielarz

4)++ Zygfryd Rudnicki, Janina i Wincenty oraz zmarli z rodziny Rudnickich

Wtorek

10.11

6:30

+ Jolanta Uram – od uczestników pogrzebu

18:30

1) + Pelagia Węgrowska – od sąsiadów z ul. Sienkiewicza

2)+ + Eugeniusz Wasiewicz, zmarli rodzice z obojga stron oraz brat Henryk

3)+ Jan Tomaszewicz

Środa

11.11

6:30

++ Marianna, Jan i Wiesław Piskorz

9:00

W int. Ojczyzny

18:30

1)++ Zmarli z rodziny Kluk

2)+ Mieczysław Wiktorowicz – od chrześniaka Piotra z rodziną

3)+ Marcin Howis – z racji imienin

4)+ Mirosław i Henryk Bąk w 5 r.śm.

Czwartek

12.11

6:30

O Boże Błog. dla Pawła Judzińskiego

18:30

1)+ Mieczysław Wiktorowicz – od kuzyna Włodzimierza z rodziną

2)+ Jadwiga Rudnicka – od uczestników pogrzebu

3)++ Pelagia i Walenty Fabiś

Piątek

13.11

6:30

++ Anna, Paweł, Helena, Henryk z rodziny Dziuda

18:30

1)++ Zmarli z rodziny Kędzierskich i Jakubów

2) ++ Krzysztof Kubaszewski i żona Maria

3)++ Zmarli pracownicy Spółdzielni ,,Zorza’’

4)+ Władysław Żurek w 45 r.śm.

Sobota

14.11

6:30

++ Filipina i Franciszek Piskorz

18:30

1)+ Zenon Mądry – od rodziny Dyjaków

2)+ Aleksander Sołopa w 34 r.śm.

Niedziela

15.11

7:00

++ Zenon Puchala, zmarli rodzice, bracia i dziadkowie

9:00

++ Zmarli z rodziny Gaweł, Krawczyk, Żak, Żebroń, Korytkowskich i Nowakowskich

10:30

++ Wanda, Zygmund i Adam Tarka (rezerwacja)

11:45

++ Jan Zakrawicz w 1 r.śm. oraz Bronisław-ojciec

13:00

++ Irena Adamiak w 4 r.śm., Andrzej Adamiak oraz Agnieszka i Józef Cyprych (chrzest 69/2015)

18:30

++Dorota Łącka z domu Kowalewska i Eugeniusz Kowalewski