Intencje - 06.12.2015 r.

Niedziela

6.12

7:00

+ Jerzy Olejniczak – gr.13

9:00

W int. członków Żywego Różańca i ich rodzin

10:30

++ Władysława, Stanisław i Czesław Twardowscy

11:45

+ Karolina i Stanisław Pasternak oraz zmarli z rodziny Kamieniarz

13:00

++ Aniela, Józef, Franciszek i Tadeusz Maciocha  (chrzest 74/2015)

18:30

+ Helena Bednarska w 2 r.śm.

Poniedziałek

7.12

6:30

++ Karoliona i Bronisław Krzeszowscy

12:00

+ ks. Józef Siedlczyński CM

18:30

1) + Jerzy Olejniczak – gr.14

2)++ Stanisław Jurczak w 15 r.śm. i zmarli z rodziny

3)+ Janina Gądek w 2 r.śm.

4)+ Jan Szydłowski – od uczestników pogrzebu

Wtorek

8.12

6:30

O Boże Błog. dla s. Marii – od koleżanek

18:30

1) + Jerzy Olejniczak – gr.15

2) + Mieczysław Wiktorowicz – od chrześnicy Zofii z rodziną

3)++ Władysława i Feliks Budyta oraz Andrzej

4)++ Sylwester Michalski w 18 r.śm., oraz rodzice i rodzeństwo

Środa

9.12

6:30

+ Jerzy Olejniczak – gr.16

18:30

1) + Weronika Jakubowska – od uczestników pogrzebu

2)+ Jolanta Uram – od uczestników pogrzebu

3)+ Wacław Sudnikiewicz  – od Pracowników Szpitala w Żmigrodzie

4)+ Grażyna Wyżynkiewicz – od pracowników Spółdzielni ,,Zorza”

Czwartek

10.12

6:30

+ Jerzy Olejniczak – gr.17

18:30

1)+ Helena Podleśna w 5 r.śm.

2)+ Mieczysław Wiktorowicz – od Franciszki Bajorek

3)++ Maria Powicka w 20 r.śm. oraz Józef i Teodor

4)++ Janina Matusiak w 2 r.śm., Józef Matusiak, Maria, Bronisława i Stanisława

Piątek

11.12

6:30

+ Jerzy Olejniczak – gr.18

18:30

1)+ Anna Grobelna – od rodzin Grobelny, Panków, Motławskich i Młyńskich

2)+ Mieczysław Wiktorowicz – od wnuczki Pauliny i Eli z rodziną

3)++ Henryk, Józef, Franciszek Bandrowicz i zmarli z rodziny

4)+ Sabina Chabińska – od rolników ze Żmigrodu

Sobota

12.12

6:30

++ Maria i Jan Rybka, Kazimierz, Stanisław, Wiktoria i Jerzy Bagińscy

14:00

Szpital: + Jerzy Olejniczak gr 19

18:30

1)++ Franciszek Gawlicz w 4 r.śm. i Eleonora Gawlicz

2) + Dorota Żygadło w 3 r.śm.

Niedziela

13.12

7:00

+ Jerzy Olejniczak – gr.20

9:00

++ Zmarli członkowie Żywego Różańca

10:30

++ Stanisław Czerwiński w 21 r.śm. oraz Zbigniew, Zygmunt i Marianna Skalscy (rezerewacja)

11:45

+ Zofia Grzebiela w 23 r.śm.

13:00

+ Zygmunt Zarzecki w 41 r.śm. (rezerwacja)

18:30

++ Antoni Włodarczyk w 11 r.śm. i Marianna Włodarczyk