Intencje - 13.08.2017 r.

Niedziela

13.08

7:00

++ Stefan Sipowicz i Jadwiga

9:00

++ Alfons, Bronisława, Halina, Marianna i Stanisław Górni

10:30

++ Leon Kamieniarz w 28 r.śm., Krzysztof Kamieniarz w 11 r.śm. i Emilia Kamieniarz

11:45

Msza Zbiorowa: 1) O zdrowie, Boże Błog. i potrzebne łaski dla Julii Górnackiej z okazji 4 r. urodzin- int. od rodziców, 2) O Boże Błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii i Jana w 40 r. ślubu            ZMARLI: 1)++ Franciszka Żak w 19 r.śm., Jadwiga, Maria, Genowefa, Adam, Jan i Ryszard   2)++ Anna i Franciszek Jędra, Władysław oraz Jan Gołąbek, 3)+Jan Jakubik w 35 r.śm.,4)+Józef Cych-od ucz. pogrzebu,5)+ Dariusz Pacura-od ucz. pogrzebu,6)++ Marianna Kula i zmarli z rodziny Kaim,7)+ Stanisława Zadgańska-od ucz. pogrzebu,8)++ Zofia, Władysław, Helena i Kazimierz z rodziny Ziober, 9)+ Jan Jakubik w 35 r. śm.10) + Stanisława Zagdańska – od uczestni. Pogrz.11) + Bronisław Borowiecki, Józefa Borowiecka, Henryk Borowiecki, 12) = Dionizy Świst w 7 r. śm.+ Zofia, Jan Świst, Anna, Franciszek Łukowiak, 13) + Zofia Majchrzak w 10 r. ś.m.  + Julian Majchrzak, 14) + Henryk Ciuba – od firmy pogrz. Litwinowicz, 15) +Zdzisław Zep  - od uczestników pogrzebu.16) + Romana Marcinek – od firmy pogrzebowej Litwinowicz( chrzest: 73/17, 75/17)

 

18:30

+ Bolesława Wiktorowicz – od sąsiadów Wrzesińskich

Poniedziałek

14.08

6:30

12.00

+ Zenon Puchala w 12 r.śm.

  Pogrzeb: Ś.P. Maria Paszkiewicz

15:00

  ślub:    Natalia Niżyńska i Paweł Abramowicz

18:30

+ Józef Kuźnik w 22 r.śm. (rezerwacja) 

Wtorek

15.08

7:00

O Boże Błog. i potrzebne łaski dla Marii z okazji 70 r. urodzin.

9:00

+ Maria Marszałek

10:30

O zdrowie i Boże Błog. dla Magdy i Piotra w 10 r. ślubu oraz dla ich dzieci  

11:45

+ Łukasz Porucznik w 7 r.śm. ++ Dziadkowie obu stron

18:30

+ Maria Mądra z racji imienin

Środa

16.08

6:30

++ Kazimierz Tęcza w 45 r.śm., Franciszka, Karol i Władysław  

18:30

++Teresa Wasilewska w 3 r.śm. oraz Magdalena i Piotr Wasilewscy

Czwartek

17.08

6:30

O zdrowie i Boże błog. dla Cecylii Kałuża z okazji 80 r. urodzin

18:30

++ Czesław Ładowski , rodzice i rodzeństwo

Piątek

18.08

6:30

+ Bolesława Wiktorowicz – od syna z rodziną

18:30

Dziękczynno-błag, dla Jasia w 6 r. urodzin i zdrowie i Boże  Błog. dla rodziców i brata Andrzejka    (rezerwacja) 

Sobota

19.08

6:30

+ Marek Kawski w 10 r. śm. + Kajetana Okulowska

15:00

Ślub w Bychowie: Ilona Bukartyk i Krystina Łapczuk 

18:30

++  Maria i Grzegorz Maksymowicz – int. od Jadwigi Iwańskiej 

 

 

Niedziela

20.08

7:00

++ Zbigniew Nowakowski w 5 r.śm. oraz zmarli z rodziny Nowakowskich i Leloszów

9:00

++ Zofia i Tadeusz Majewscy oraz Franciszka i Józef Fita

10:30

++ Bolesław Paryna i zmarli  z rodziny (rezerwacja) 

11:45

++ Maria Zarzecka z  racji imienin, Zygmunt i zmarli rodzice z obu stron (rezerwacja) 

18:30

Dziękczynno-błag. z prośbą o Boże Błog. i potrzebne łaski dla Jadwigi i Jana Żukowskich z okazji 40 r. ślubu