Intencje - 03.09.2017 r.

Niedziela

3.09

7:00

++ Marianna, Bronisława, Stanisław, Alfons i Halina    

9:00

W int. członków Żywego Różańca

10:30

++ Stefania, Józef, Tadeusz i Bartłomiej Belcarz  

11:45

++ Helena Kirpa w 7 r.śm., Czesława, Antoni i Michał Kirpa  

13:00

O Boże Błog. i potrzebne łaski dla Agnieszki i Roberta z okazji  16 r. ślubu i dla całej rodziny                           (chrzest: 74, 76/2017)

18:30

+ Mariusz Łysikowski 

Poniedziałek

4.09

6:30

+ Zbigniew Iżykowski Gr. 1

8:00

+ Marcel Kmieć – int. od klasy IIA Gimnazjum Dwujęzycznego w Żmigrodzie

9:30

W int. uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego

18:30

1)++ Marian i rodzice Witkowscy – int. od Doroty z rodziną

2)++ Rodzice: Zofia i Antoni Harasimowicz oraz mąż Stanisław Mazurek w 1 r.śm.

3)+ Krzysztof Kamieniarz w 11 r.śm.

Wtorek

5.09

6:30

+ Zbigniew Iżykowski Gr. 2

18:30

1)+ Władysław Golonka – int. od uczest. pogrzebu

2)+ Julianna Tacka

3)+ Julia, Edward i Andrzej Motyka – int. od rodziny

Środa

6.09

6:30

+ Zbigniew Iżykowski Gr. 3

18:30

1) O zdrowie i Boże Błog. dla Agnieszki, Łukasza, Sandry oraz

 ++ Janina i Jan z racji imienin i urodzin

2)+ Eugeniusz Bacański w r.śm.

3)++ Antoni Walochnik i Karol Bikle - int. od mieszkańców z ul. Willowej

4)+ Tadeusz Rudnicki – int. od Krystyny

Czwartek

7.09

6:30

+ Zbigniew Iżykowski Gr. 4

18:30

1)+ Elżbieta Żygadło w 8 r.śm.

2)+ Feliksa(ona) Pietras w r.śm.

3)+ Jerzy Szargan -  od uczestników pogrzebu

Piątek

8.09

6:30

+ Zbigniew Iżykowski Gr. 5

18:30

1) Dziękczynno-błag. z prośbą o zdrowie i Boże Błog dla Krystyny i Jana Majewskich oraz  ich dzieci

2)++ Jan Łukawy w 8 r.śm., Henryk Bąk, Agata i Teodor Fedyk, Janina i Stefan Łukawy oraz ks. Jóżef Siedlczyński

3)++ Stefan, Helena, Bolesław i Mariusz Łysikowscy

Sobota

9.09

6:30

+ Zbigniew Iżykowski Gr. 6

16:00

Ślub: Kamila Kołcz i Marek Wieczorek

18:30

1)++ Edward Żukowski w 29 r.śm., Tadeusz-syn i zmarli z rodziny

2)++ Katarzyna i Aleksander Sołopa

 

 

Niedziela

10.09

7:00

++ Bronisław Porochoński z okazji iminin i zmarli z rodziny z obu stron

9:00

++ Zmarli członkowie Żywego Różańca

10:30

++ s. Irena Chorała w 7 r.śm., oraz zmarli z rodzin Chorała i Ulidowskich (rezerwacja) 

11:45

++ Ryszard w 12 r.śm. i Jadwiga Florek 

13:00

Msza Zbiorowa: 1) O Boże Błog. i potrzebne łaski dla Wiesławy i Jarosława Napartych  w 25 r. ślubu (rezerwacja), 2) O Boże Błog. dla Marii z okazji urodzin i imienin,         3) W int. Bogu wiadomej, ZMARLI: 1)++ Helena, Józef i Leokadiusz Przybyła 2)++ Stanisław Cichocki w 10 r.śm. i zmarli rodzice z obu stron, 3)+ Henryk, Andrzej Lech w 1 r.śm., 4)+ Krzysztof Jurkowski (rezerwacja), 5)+ Waleria Bransewicz-od ucz. pogrzebu, 6)++ Bronisława i Michał Halikowscy oraz Wacław Sudnikowicz, 7)+ Dariusz Pacura-od ucz. pogrzebu, 8)+ Halina Sławińska, 9)+ Danuta Wołodko, 10)+ Zdzisław Zep-od ucz. pogrzebu, 11)+ Maria Paszkiewicz – od ucz. pogrzebu, 12)++ Helena, Józef i Leokadiusz Przybyła, 13)++ Czesław Lewizorowicz w 25 r.śm. i Teresa Lewizorowicz w 4 r.śm. (rezerwacja), 14)+ Eugeniusz Wasiewicz w 4 r.śm., 15)+Marzena Latuszek-Prus – int. od rodziny,  (chrzest:80/2017)

18:30

+ Helena Żygadło w 30 r.śm