Intencje - 10.09.2017 r.

Niedziela

10.09

7:00

++ Bronisław Porochoński z okazji iminin i zmarli z rodziny z obu stron

9:00

++ Zmarli członkowie Żywego Różańca

10:30

++ s. Irena Chorała w 7 r.śm., oraz zmarli z rodzin Chorała i Ulidowskich  

11:45

++ Ryszard w 12 r.śm. i Jadwiga Florek 

13:00

Msza Zbiorowa: 1) O Boże Błog. i potrzebne łaski dla Wiesławy i Jarosława Napartych  w 25 r. ślubu (rezerwacja), 2) O Boże Błog. dla Marii z okazji urodzin i imienin,         3) W int. Bogu wiadomej, ZMARLI: 1)++ Helena, Józef i Leokadiusz Przybyła 2)++ Stanisław Cichocki w 10 r.śm. i zmarli rodzice z obu stron, 3)+ Henryk, Andrzej Lech w 1 r.śm., 4)+ Krzysztof Jurkowski (rezerwacja), 5)+ Waleria Bransewicz-od ucz. pogrzebu, 6)++ Bronisława i Michał Halikowscy oraz Wacław Sudnikowicz, 7)+ Dariusz Pacura-od ucz. pogrzebu, 8)+ Halina Sławińska, 9)+ Danuta Wołodko, 10)+ Zdzisław Zep-od ucz. pogrzebu, 11)+ Maria Paszkiewicz – od ucz. pogrzebu, 12)++ Helena, Józef i Leokadiusz Przybyła, 13)++ Czesław Lewizorowicz w 4 r.śm. i Teresa Lewizorowicz (rezerwacja), 14)+ Eugeniusz Wasiewicz w 4 r.śm. 15)+ Marzena Latuszek-Prus – int. od rodziny,   (chrzest:80/2017)

18:30

++ Helena Żygadło w 30 r.śm i Piotr Żygadło

Poniedziałek

11.09

6:30

+ Stanisława-Helena Zagdańska – int od chrzestnego Zygmunta z rodziną

18:30

1)++ Helena Schnitzer w 27 r.śm., Konrad Schnitzer oraz zmarli z rodziny: Chudzińskich i Piotrkowiaków,

2)++ Jan, Helena i Marek Szynka

3) + Zbigniew Iżykowski Gr. 8

Wtorek

12.09

6:30

O zdrowie i Boże Błog. dla Michała Kulig oraz jego córek z prośbą o udany zabieg

18:30

1) + Zbigniew Iżykowski Gr. 9

2)++ Wanda i Jan Fiedziuk

3)+ Henryk Zagórski – od uczestników pogrzebu

Środa

13.09

6:30

+ Zbigniew Iżykowski Gr. 10

18:30

1)++ Janina Jeżewska w 6 r.śm. oraz Bronisław i Paweł

2)++ Bronisław Czeryba w 22 r.śm. oraz zmarli z rodzin Czeryba i Melnarowicz

3)++ Anna i Józef Czajka (rezerwacja) 

Czwartek

14.09

6:30

+ Zbigniew Iżykowski Gr. 11

17:00

Ślub: Agnieszka Lenarcik i Łukasz Bukowski

18:30

1) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę

2)+ Bartłomiej Belcarz w dniu urodzin int. od rodzeństwa

Piątek

15.09

6:30

+ Ludwika Pietrulewicz – int. od firmy pogrzebowej ,,Litwinowicz’’

18:30

1)++ Karolina i Michał Hasyn

2)+ Edward Motyka

3) + Zbigniew Iżykowski Gr. 12

Sobota

16.09

6:30

+ Zbigniew Iżykowski Gr. 13

15:00

Ślub: Jolanta Jurczak i Marcin Kałuża

18:30

1)+ Stanisław Grzebiela w 28 r.śm. 

2)++ Stanisław i Tekla Wolniak – int. od dzieci

 

 

Niedziela

17.09

7:00

++ Magdalena, Piotr, Antoni i Teresa Wasilewscy

9:00

W int. żywych i zmarłych Sybiraków

10:30

++ Kazimierz w 20 r.śm., Regina, Stanisław i Henryk Jędruch oraz Piotr, Julia i Leokadia Wojtasik (rezerwacja) 

11:45

++ Pelagia Węgrowska w 2 r.śm. i zmarli z rodziny z obu stron

13:00

++ Eleonora Gawlicz w 9 r.śm. i Franciszek Gawlicz    (chrzest 77/2017)

18:30

++ Aniela i Jan Wojda, Alfreda i Stefan Portka oraz zmarli z rodzin