Intencje - 11.11.2018 r.

Niedziela

11.11

7:00

++ Feliksa i Adam Wyszyńscy

9:00

W intencji Ojczyzny

10:30

++ Genowefa w 19 r.śm. Józef w 30 r.śm. Lewandowscy i zm. rodzice z obu stron

11:45

Msza Zbiorowa: ZMARLI:

1)+ Marek Zawadzki – int. od uczestników pogrzebu 2)+ Mieczysław Aleksander (nazwisko) – int. od bratanicy Joanny z rodziną, 3)++ Stefania, Stanisław Jankowiak,

4)++ Kazimiera, Henryk Józefiak, 5)+ Tadeusz Pawlak – int. od uczestników pogrzebu,

6)+ Mariusz Kupis – int. od uczestników pogrzebu, 7)+ Klara Młyniec – int. od męża z synami, 8)+ Mariusz Kupis – int. od firmy „Kopareczka”, 9)+ Waleria Honc w 30 r.śm., 10)+ Józef Honc – int. od uczestników pogrzebu

13:00

+ Paweł Klimkowski

18:30

++ Kazimierz Bankiewicz i Dariusz Orsztynowicz oraz zm. z rodziny Bankiewicz i Solarz

Poniedziałek

12.11

8:00

+ Jadwiga Kuźnik – int. od rodziny Płócienników

18:30

1)++ Klara i Florian Kaźmierczak i zm. z rodzin obu stron

2)+ Daniel Osak – int. od uczestników pogrzebu

3) O zdrowie i Boże Błog. oraz opiekę M.B. dla Michała Dudziak (rezerwacja)

Wtorek

13.11

8:00

+ Władysław Uram – int. od uczestników pogrzebu

18:30

1)++ Władysław Żurek w r.śm., Franciszka Żurek i Danuta Wołodko (rezerwacja)

2)+ Krzysztof Smektała w 2 r.śm.

3)+ Daniel Osak – int. od sołtysów z gminy Żmigród

Środa

14.11

8:00

+ Władysław Uram – int. od sąsiadów z ul. Sportowej

18:30

1)++ Karolina i Bronisław Krzeszowscy

2)++ Zofia i Edmund Synowiec i zm. z rodziny z obu stron

3)+ Daniel Osak – int. od sołtysa i rady sołeckiej Karnice

Czwartek

15.11

8:00

+ Klara Młyniec – int. od koleżanki Heleny

18:30

1)++ Zmarli polecani w tegorocznych wypominkach

2)++ Walenty i Pelagia Fabiś

3)+ Zygmunt Maciejak

Piątek

16.11

8:00

+ Władysław Uram – int. od siostry Janiny z rodziną

18:30

1)++ Jacek Paszkiewicz w 7 r.śm. oraz  Leokadia i Stefan Chwaliszewscy

2)++ Irena Adamiak w 7 r.śm., Jan. Andrzej, Agnieszka i Józef

3)++ Adela i Władysław Rupniccy i zm. z rodzin obu stron

Sobota

17.11

8:00

+ Małgorzata Burczak – int. od chrześnicy Klaudii

15.30

Ślub: Anna Borycko i Wojciech Mularczyk - Borki

18:30

1)+ Jadwiga Majer w 20 r.śm.

2)+ Szczepan Misiewicz w 24 r.śm.

 

 

Niedziela

18.11

7:00

+ Aleksy Pietras

9:00

++ Zmarli członkowie Żywego Różańca

10:30

+ Bartłomiej Belcarz z okazji imienin (rezerwacja)

11:45

++ Dariusz Orsztynowicz w 20 r.śm.,, Maria i Władysław Orsztynowicz oraz Marianna i Franciszek Grześkowiak

13:00

+ Kazimierz Kilian w 19 r.śm. (rezerwacja)

18:30

+ Ewa Kowalczyk w 1 r.śm. (rezerwacja)