Intencje - 02.12.2018 r.

Niedziela

02.12

7:00

Dziękczynno-błag. z prośbą o Boże Błog. dla rodziny Bagińskich

9:00

W int. członków Żywego Różańca

10:30

+ Andrzej Sztalt

11:45

1) ++ Władysława, Czesław i Stanisław Twardowscy

2) O zdrowie i Boże Błog. dla pracowników kopalni gazu ziemnego Borzęcin i Radziądz

13:00

Dziękczynno-błag. z prośbą o Boże Błog., wszelkie potrzebne łaski i dary Ducha Św. dla Magdaleny Dębowskiej z okazji 18 r. urodzin – int. od chrzestnej  Jolanty z dziećmi i babci Kazimiery (rezerwacja)                                       (Chrzest:87,91/2018)

18:30

++ Antoni Włodarczyk w 14 r.śm. i Marianna Włodarczyk

Poniedziałek

03.12

8:00

O zdrowie dla Danuty

18:30

1) O Boże Błog. dla wnuczki Wiktorii z okazji 18 r. urodzin

2)+ Joanna, Władysław Józefiak

3)+ Jadwiga Kuźnik – int. od uczestników pogrzebu

4)+ Jan Kasperowicz – int. od uczestników pogrzebu

Wtorek

04.12

8:00

+ Władysław Uram – int. od uczestników pogrzebu

18:30

1)+ Barbara Kabzińska

2)+ Jan Daniszewski w r.śm.

3)+ Tadeusz Pawlak – int. od uczestników pogrzebu

Środa

05.12

8:00

 

18:30

1)+ Janina Wołejko – int. od wnuczki Joanny

2)+ Marian Siuda – int. od uczestników pogrzebu

Czwartek

06.12

8:00

 + x. Krzysztof Porossa CM

18:30

1)+ Roman Mantaj – int. od uczestników pogrzebu

2)+ Stanisław Barczyk – int. od Wioletty i Ronalda

3)+ Klara Młyniec – int. od uczestników pogrzebu

Piątek

07.12

8:00

++ Piotr w 13 r.śm. i zm. rodzice

18:30

1)++ Irena i Marian Zych

2)++ Sylwester Michalski w 21 r.śm. i zm. rodzice oraz rodzeństwo z obu stron

3) Przebłagalno – dziękczynna w int. dzieci

Sobota

08.12

8:00

O zdrowie i Boże Błog. dla Marii i Krystyny z okazji imienin

18:30

1)++ Marian Witkowski oraz rodzice: Aniela i Bronisław Witkowscy – int. od rodzeństwa

2)++ Janina Porucznik w 17 r.śm. i Konrad Porucznik w 19 r.śm.

 

 

Niedziela

09.12

7:00

O Boże Błog. dla Nikodema-Mikołaja Ferenc z okazji 1 r. urodzin

9:00

++ Stanisław Czerwiński w 24 r.śm. oraz Zygmunt, Zbigniew i Marianna Skalscy

10:30

++ Zygmunt Zarzecki, Maria, rodzice z obu stron i Bartłomiej Belcarz (rezerwacja)

11:45

++ Leon Kabziński w 7 r. śm. oraz zm. z rodziny Kabzińskich i Sobala

13:00

Msza Zbiorowa: 1) O Boże Błog. dla Beaty i Ryszarda z okazji 25 r. ślubu oraz o zdrowie dla ich dzieci

ZMARLI: 1)++ Krzysztof, Maria, Leon Sękalscy, 2)+ Tadeusz Skibiński – int. od rodziny Jędryków z Zagnańska, 3)+ Janina Gondek w r.śm., 4)+ Zofia Soboń – int. od mieszkańców Borzęcina, 5)+ Mariusz Kupis – int. od uczestników pogrzebu,             6)+ Krzysztof Jankowski – int. od firmy „Kopareczka”, 7)+ Józef Honc – int. od uczestników pogrzebu, 8)+ Anna Filińska – int. od uczestników pogrzebu,

18:30

+ Helena Bednarska w 5 r.śm.