Intencje - 09.12.2018 r.

Niedziela

09.12

7:00

O Boże Błog. dla Nikodema-Mikołaja Ferenc z okazji 1 r. urodzin

9:00

++ Stanisław Czerwiński w 24 r.śm. oraz Zygmunt, Zbigniew i Marianna Skalscy

10:30

++ Zygmunt Zarzecki, Maria, rodzice z obu stron i Bartłomiej Belcarz (rezerwacja)

11:45

++ Leon Kabziński w 7 r. śm. oraz zm. z rodziny Kabzińskich i Sobala

13:00

Msza Zbiorowa: 1) O Boże Błog. dla Beaty i Ryszarda z okazji 25 r. ślubu oraz o zdrowie dla ich dzieci

ZMARLI: 1)++ Krzysztof, Maria, Leon Sękalscy, 2)+ Tadeusz Skibiński – int. od rodziny Jędryków z Zagnańska,

3)+ Janina Gondek w r.śm., 4)+ Zofia Soboń – int. od mieszkańców Borzęcina, 5)+ Mariusz Kupis – int. od uczestników pogrzebu,6)+ Krzysztof Jankowski – int. od firmy „Kopareczka”, 7)+ Józef Honc – int. od uczestników pogrzebu,

8)+ Anna Filińska – int. od uczestników pogrzebu,

18:30

+ Helena Bednarska w 5 r.śm.

Poniedziałek

10.12

8:00

+ Mariusz Kupis – int. od firmy „Kopareczka”

18:30

1)++ Maria Powicka w 23 r.śm. oraz Józef i Teodor Powicki

2)+ Helena Podleśna w 8 r.śm.

3)++ Władysława i Andrzej Klimkowscy

4) O zdrowie i  Boże Błog. dla Elżbiety i Mieczysława Rozlazłych z okazji 60 r. urodzin

Wtorek

11.12

8:00

+ Regina Milczarczyk – int. od uczestników pogrzebu

18:30

1) Dziękczynna z prośbą o Boże Błog. dla Zofii Chmielewskiej

2)+ Klara Młyniec – int. od uczestników pogrzebu

3)++ Zm. z rodziny Dębickich: Józef, Eugeniusz, Anna, Zofia,  z r. Jaworskich: Edward, Sylwester, Filomena, z r. Machijów: Antoni, Antonina,

z r. Kałużnych: Kazimierz, Kacper, Helena, z r. Orczów: Antoni, Maria

Środa

12.12

8:00

+ Aleksander Boryta z okazji imienin

18:30

1)++ Henryk, Józef i Franciszek Bandrowicz oraz zm. z rodziny

2)++ Stanisław Pisula, oraz zm. rodzice: Piotr i Maria

3)+ Michał Puchala w 1 r.śm.

4)+ Witold Filiński w 5 r.śm i Anna Filińska

Czwartek

13.12

8:00

 + Daniel Kabza z okazji imienin – int. od chrześniaka Michała

18:30

1)+ Zofia Grzebiela w 26 r.śm.

2)+ Dorota Żygadło w 6 r.śm.

3)+ x. Marian Rymarz CM

Piątek

14.12

8:00

 

18:30

1)+ Henryk Jankowiak w 19 r.śm.

2)+ Roman Mantaj – int. od uczestników pogrzebu

3)+ Klara Młyniec – int. od rodziny Piersiaków

4)+ Grażyna Sułkowska – int. od uczestników pogrzebu

Sobota

15.12

8:00

+ Janusz Szymanowicz

18:30

++ Franciszek Gawlicz w 7 r.śm. i Eleonora Gawlicz

 

 

Niedziela

16.12

7:00

+ Władysława, Henryk Bober i Maria Krasicka

9:00

++ Alfons, Bronisława, Marianna, Stanisław i Halina Górny

10:30

++ Jan Sankiewicz w 8 r.śm., rodzice z obu stron, brat Edmund i siostra Kazimiera

11:45

++ Bolesław Paryna i zm. rodzice z obu stron

13:00

O Boże Błog. dla Mirosława (on) z okazji 60 r. urodzin   (Chrzest:85/2018)

18:30

++ Edward Żukowski z okazji urodzin, Tadeusz i zm. z rodziny