Intencje - 10.02.2019 r.

Niedziela

10.02

 

7:00

O zdrowie i  Boże Błog. dla ks. Proboszcza z okazji urodzin – int. od Stowarzyszenia Miłosierdzia i Apostolatu

9:00

+ Maria Marszałek

10:30

+ Irena Mituniewicz w 5 r. śm.

11:45

++ Teresa Kamińska w 11 r. śm., zm. rodzice, brat i zm. z rodziny

13:00

Msza Zbiorowa: 1) O Boże Błog. dla Małgorzaty i szczęśliwy powrót do domu,

ZMARLI: 1)+ Zdzisław Kuraciński – int. od uczestników pogrzebu 2)++ Agnieszka, Edmund, Julian, Jan, Tadeusz Stempniewicz, Bogdan Pietruszewski, Stefan i Jadwiga Sipowicz 3)+ Maria Stobiecka – int. od uczestników pogrzebu 4)+ Sławomir Mozyrko – int. od uczestników pogrzebu 5)+ Regina Kuc – int. od uczestników pogrzebu 6)+ Józef Jurczyszyn – int. od uczestników pogrzebu 7)+ Teresa Szukalska – int. od uczestników pogrzebu 8)+ Jacek Lech – int. od uczestników pogrzebu 9)+ Franciszek Najman – int. od uczestników pogrzebu 10)+ Piotr Michałowski 11)+ Bronisława Wysoczańska – int. od uczestników pogrzebu 12)+ Maria Łukawa – int. od uczestników pogrzebu 13)+ Zofia Mosiek – int. od członków Chóru Magnificat 14)+ Maria Łukawa – int. od byłych koleżanek z przedszkola 15)+ Franciszek Mazurek z okazji imienin 16)+ Roman, Emilia, Leon i Krzysztof Kamieniarz

18:30

++ Stefan Niemand w 22 r. śm., i zm. z rodziny Niedźwiedzkich

Poniedziałek

11.02

8:00

+ Piotr Michałowski – int. od Janiny i Zbigniewa Biskupów z rodziną

18:30

1)+ Jan Jankowski w r. śm.

2)++ Bronisław Łopuszak w 44 r. śm., i zm. rodziców i rodzeństwo

3)++ Stefan Krzesak w 12 r. śm., Aniela, Marcin Krzesak i Daniel Osak

Wtorek

12.02

8:00

+ Piotr Michałowski – int. od chrześnicy Agnieszki ze Świętochłowic

18:30

1)+ Marianna Poślednik w 1 r. śm.

2)++ Ewa i Henryk Zajęczkowski

3)+ Rozalia i Józef Forsztęga

Środa

13.02

8:00

1)++ Zbigniew Til w 6 r. śm. i zm. z rodziny

2)+ Jan Ratajewski w 1 r. śm.

18:30

1) O zdrowie i  Boże Błog. dla Jakuba Hudeczek w 10 r. urodzin (rezerwacja)

2)+ Jerzy Olejniczak w 4 r. śm.

3)+ Andrzej Baranowski – int. od rodziny z Żórawiny

Czwartek

14.02

8:00

+ Piotr Michałowski – int. od szwagra Janka z żoną i rodziną ze Świętochłowic

18:30

1) O zdrowie i  Boże Błog. dla Przemysława w 28 r. urodzin

2)+ Jan Jańczak – int. od uczestników pogrzebu

3)+ Adam Bilakiewicz w 3 r. śm.

Piątek

15.02

8:00

+ Zdzisław Ospa – int. od Elżbiety i Jacka Tarczyńskich z rodziną

18:30

1)+ Bronisława Kunicka w 5 r. śm.

2)+ Leokadia Chwaliszewska w 2. śm.

3)+ Helena Drab – int. od uczestników pogrzebu

Sobota

16.02

8:00

+ Zdzisław Ospa – int. od zarządu i pracowników firmy Tarczyński S.A.

18:30

1)++ Helena, Stefan Choma, Irena Kraczek, Stanisław Nowak

2)++ Ryszard, Zygmunt, Stanisław, Jadwiga Maciejak, Bożena, Józef Kozubal, Maria Nowak

 

 

Niedziela

17.02

7:00

+ Bożena Andrzejak w 6 r. śm.

9:00

++ Zbigniew i Kazimierz Iżykowski i zm. rodziców, Maria i Antoni Bandrowicz i ich zm. rodziców

10:30

++ Jan, Grażyna Sułkowscy

11:45

++ Rozalia Strojek w 4 r. śm., Henryk Strojek w 12 r. śm. – int. od córki Jolanty z rodziną

13:00

++ Edward Motyka w 2 r. śm., Julia i Andrzej  (Chrzest 8/2019)

18:30

++ Władysław Cielecki w 45 r. śm. i zm. z rodziny Dołbniaków (rezerwacja)