Intencje - 10.03.2019 r.

Niedziela

10.03

 

7:00

++ Bronisława, Marianna, Stanisław, Alfons, Halina Górni

9:00

++ Zm. członkowie Żywego Różańca

10:30

++ Kazimierz, Zbigniew Iżykowskich, zm. rodziców: Maria i Antoni Bandrowicz i zm. z rodziny

11:45

W int. Bogu wiadomej

13:00

Msza Zbiorowa: ZMARLI:1)+ Martyna Barteczka – int. od brata Marka z rodziną 2)+ Helena Drab – int. od uczestników pogrzebu 3)+ Sławomir Mozyrko – int. od uczestników pogrzebu 4)+ Regina Kuc – int. od uczestników pogrzebu                 5)+ Józef Jurczyszyn – int. od uczestników pogrzebu 6)+ Teresa Szukalska – int. od uczestników pogrzebu 7)+ Jacek Lech – int. od uczestników pogrzebu 8)+ Magdalena Filipowska 9)+ Franciszek Najman – int. od uczestników pogrzebu                10)+ Piotr Michałowski – int. od uczestników pogrzebu 11)++ Jan Załanowski z okazji urodzin, Jadwiga, Antoni, Idzi, Marian, Józef Świątek 12)++ Ryszard Zawada w 3 r. śm. i zm. z rodziny: Stadnik, Rudaków 13)+ Maria Łukawa – int. od dzieci i wnuków 14)++ zm. rodzice Bilakiewicz i Marian Juszczuk 15)+ Renata Grygielewicz – int. od pracowników Żmigrodzkiego Domu Kultury 16)+ Franciszek Krasoń – int. od uczestników pogrzebu 17)+ Jan Kasperowicz – int. od mieszkańców ul. Willowej 18)+ Andrzej Lewizorowicz – int. od uczestników pogrzebu

18:30

++ Wojciech Bator w 25 r. śm., Władysława, Henryk i Teresa Bator

Poniedziałek

11.03

8:00

+ Andrzej Lewizorowicz – int. od sąsiadów z ul. Zielonej

18:30

1) Dziękczynna za otrzymane łaski w rodzinie

2)+ Bogusława Sidoruk – int. od uczestników pogrzebu

3)+ Regina Kuc – int. od sąsiadów z ul. Lipowej

4)+ Henryk Owczarek w 3 r. śm. i zm. z rodziny

Wtorek

12.03

8:00

+ x. Jacek Moryto CM

18:30

1)+ Andrzej Podolski w 33 r. śm.

2)+ Martyna Barteczka – int. od siostry Marii z rodziną

3)+ Zofia Podleśna w 1 r. śm.

Środa

13.03

8:00

O zdrowie dla siostry Bożeny (rezerwacja)

18:30

1)+ Zdzisław Ospa – int. od uczestników pogrzebu

2)++ Maria, Stanisław Czekaj w 11 r. śm. i zm. z rodziny

3)++ Jan i Maria Świderscy, Józef i Aniela Piszczałka

4)++ Albin Olejniczak – int. od sąsiadów z ul. Lipowej 2A

Czwartek

14.03

8:00

+ Martyna Barteczka – int. od Reginy i Stanisława Szocik z rodziną

18:30

1)++ Józef Wasilewski oraz zm. rodzice z obu stron

2)++ zm. sąsiedzi z ul. Lipowej 2

3)+ Maria Mitek

Piątek

15.03

8:00

+ Piotr Michałowski – int. od Marii Bawełkiewicz

18:30

1) O zdrowie i Boże Błog. dla Doroty w 50 r. urodzin

2)+ Helena Turkiewicz w 2 r. śm.

3)++ Krystyna, Jan i Weronika Studzińscy

Sobota

16.03

8:00

 + Piotr Michałowski – int. od Henryka i Lili Skrzypek

18:30

1)++ Filomena, Józef Sokalscy oraz zm. z rodzin Konarskich, Kawka, Sokalskich

2)++ Lesław Borkowski, Kazimiera i Roman Siporzyńscy oraz Kazimierz Kałuziński

 

 

Niedziela

17.03

7:00

++ Bronisława i Jan Brzezińscy

9:00

+ Józef Bober z okazji imienin

10:30

++ Józef, Stefania i Tadeusz Belcarz

11:45

O zdrowie i Boże Błog. dla Radosława w 7 r. urodzin oraz Martynki w 10 r. urodzin

13:00

++ Zofia i Władysław Szargan w r. śm.                          (Chrzest:11,13/2019)

18:30

+ Marianna Kowalewska z okazji urodzin i imienin