Intencje - 05.05.2019 r.

Niedziela

05.05

 

7:00

++ Anastazja i Jan Marszałek i zm. z rodziny

9:00

W int. członków Żywego Różańca

10:30

++ Zygmunt, Karolina, Roman Belcarz

11:45

O zdrowie i Boże Błog. dla Janiny w 70 r. urodzin

13:00

+ Zofia Majer z okazji imienin – int. od siostry Eli z rodziną (rezerwacja)

18:30

+ Jacek Lech – int. od siostry ciotecznej Katarzyny

Poniedziałek

06.05

8:00

+ Józef Honc gr.2

18:30

1)++ Władysław Puchalski w 37 r. śm. i zm. z rodziny

2)++ Joanna Kauch w 15 r. śm., Ignacy i zm. z rodziny

3)+ Jerzy Adamski w 4 r. śm.

Wtorek

07.05

8:00

+ Józef Honc gr.3

18:30

1)++ Honorata Czyrska, Stanisław Kardyński i Alicja Wojciechowska

2)++ Antonina i Albin Studzińscy

Środa

08.05

8:00

+ Józef Honc gr.4

18:30

1)++ Stanisław Miś w 30 r. śm., Tadeusz Miś i zm. z rodziny, Zofia, Michał Łukawy i zm. z rodziny

2)+ Stanisław Krzyżanowski z okazji imienin

3)+ Marian Chmielewski w r. śm. i zm. z rodziny

4) O Boże Błog. i opiekę M.B. dla Marcina Deka z okazji 18 r. urodzin

Czwartek

09.05

8:00

+ Józef Honc gr.5

18:30

1) O Boże Błog. i potrzebne łaski dla Artura Knapika z okazji 50 r. urodzin

2)+ Karol Zadorożny w 11 r. śm. i zm. rodziców

3)+ Irena Dytko (rezerwacja)

4)++ Tadeusz, Bogdan i Jarosław Grzybowscy

Piątek

10.05

8:00

+ Józef Honc gr.6

18:30

1)+ Maria Łukawa – int. od przyjaciół

2)+ Renta Grygielewicz – int. od przyjaciół

3)+ Kazimiera Cheba – int. od uczestników pogrzebu

Sobota

11.05

8:00

+ Józef Honc gr.7

18:30

1)++ Bronisław Rabajczyk w 8 r. śm., Jan Rabajczyk, Anna i Mieczysław Prus

2)++ Longina, Amelia, Antoni Hauke oraz Helena i Adam Staszewscy

 

 

Niedziela

12.05

7:00

++ Marianna, Bronisława, Stanisław, Alfons, Halina Górni

9:00

++ Zm. członkowie Żywego Różańca

10:30

O Boże Błog. dla Katarzyny z okazji 18 r. urodzin

11:45

+ Franciszek Maciocha w 6 r. śm.

13:00

Msza Zbiorowa: 1) O Boże Błog. i potrzebne łaski dla Igora Niedziela z okazji 9 r. urodzin oraz brata Oliwiera 

ZMARLI: 1)+ Piotr Michałowski 2)+ Maria Łukawa – int. od koleżanek ze Żmigródka 3)++ Anna, Mieczysław Marcioch, Aniela i Zenon Szwarczyńscy 4)+ Franciszek Krasoń – int. od sąsiadów z ogródków działkowych 5)+ Maria Łukawa – int. od sąsiadów z ogródków działkowych 6)+ Ludwik Szkopek 7)+ Elżbieta i Antoni Tracz 8)+ Romana Jerzy – int. od uczestników pogrzebu 9)++ Marta i Antoni Raduccy oraz zm. z rodziny Raduckich i Rogozińskich 10)+ Teresa Michułka – int. od uczestników pogrzebu 11)+ Antonina Bajerowska – int. od uczestników pogrzebu 12)+ Barbara Zaremba – int. od córki Agnieszki z mężem Łukaszem i dziećmi 13)+ Barbara Zaremba – int. od siostry Grażyny 14)+ Jan Tyka – int. od uczestników pogrzebu

18:30

O zdrowie i Boże Błog. dla Klaudii