Intencje - 19.05.2019 r.

Niedziela

19.05

 

7:00

+ Marianna Kowalewska w 1 r. śm.

9:00

O zdrowie i Boże Błog. dla Magdaleny w 40 r. urodzin

10:00

I KOMUNIA ŚW. 2019

13:00

+ Urszula Kret w 24 r. śm. i o Boże Błog., potrzebne łaski dla Uli i Zosi

w 9 r. urodzin                                                                          (Chrzest:7/2019)

18:30

++ Antoni Bandrowicz w 27 r. śm., Maria Bandrowicz, Zbigniew, Kazimierz Iżykowskich i zm. z rodziny

Poniedziałek

20.05

8:00

+ Józef Honc gr.16

18:30

1) W int. rodziców i rodzeństwa dzieci I Komunijnych

2)++ Katarzyna, Mieczysław, Zdzisław Gąsiorek, Genowefa, Władysław, Józef Bilakiewicz, Ryszard Ryński

3)++ Kazimierz i Stanisław Markiewicz

4)++ Joanna w 16 r. śm., Walenty, bracia: Marian i Walenty Szalkowscy,

Jan Łopatka i Leokadia Ozga

Wtorek

21.05

8:00

+ Józef Honc gr.17

18:30

1) W int. nauczycieli, wychowawców i katechetów dzieci I Komunijnych

2) W int. Ojczyzny, Ojca św., Radia Maryja i Tv Trwam

3)+ Zygmunt Maciejak w 1 r. śm. – int. do żony

4)+ Stanisław Okrajek – int. od uczestników pogrzebu

Środa

22.05

8:00

+ Józef Honc gr.18

17:00

BIERZMOWANIE  2019

18:30

1) W int. babci i dziadków dzieci I Komunijnych

2)++ Stanisława i Franciszek Piechota i zm. z rodziny

3)++ Wanda Żubrońska – int. od uczestników pogrzebu oraz

Michał Żubroński,  Zofia Paszkiewicz, Dorota Poruszek i Władysław Jędra

Czwartek

23.05

8:00

+ Józef Honc gr.19

18:30

1) W int. Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo i Sióstr Miłosierdzia

2)+ Stanisław Pisula

3)++ Andrzej i Janina Stach

Piątek

24.05

8:00

+ Józef Honc gr.20

18:30

1) W int. misjonarzy i misjonarek

2)++ Kazimierz Rybka w 31 r. śm., Karolina Rybka, Mikołaj Rybka,

zm. dziadkowie: Ewa i Paweł Bukartyk, Katarzyna i Antoni Rybka

3)+ Katarzyna Bagińska – int. od uczestników pogrzebu

4)+ Irena i Zenon Jeska

Sobota

25.05

8:00

1)+ Józef Honc gr.21

2)+ Maria Łukawa – int. od dzieci  (ks. Jan)

15:00

Ślub: Mariola Jurek i Hubert Kargul

18:30

1)+ Eugenia Herbut w 8 r. śm. (rezerwacja)

2)+ Jan Gromczyński                                                                     (Chrzest:24/2019)

 

 

Niedziela

26.05

7:00

O zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie i opiekę M.B. dla Pauliny

9:00

++ Zbigniew, Zygmunt, Marianna Skalscy, Zofia i Jan Skware oraz Stanisław Czerwiński z okazji imienin

10:30

ROCZNICA I KOMUNII ŚW.

11:45

++ Michał Kirpa w 26 r. śm., Helena, Czesława i Antoni Kirpa

13:00

+ Franciszka Kuśnierz – int. od dzieci

18:30

+ Dorota Żygadło z okazji dnia matki