Intencje - 09.06.2019 r.

Niedziela

09.06

 

7:00

O zdrowie i Boże Błog. dla Elżbiety i Franciszka w 35 r. ślubu

9:00

1)++ zm. rodzice: Władysława, Józef, Zdzisław

2) O Boże Błog. dla mieszkańców Gminy Żmigród którzy ukończyli 75 lat życia i więcej

10:30

+ Felicja Ptak z okazji imienin

11:45

+ Jan Gromczyński w 1 r. śm.

13:00

Msza Zbiorowa: 1) O Boże Błog., potrzebne łaski dla Elżbiety i Mieczysława w 45 r. ślubu,

ZMARLI: 1)+ Piotr Michałowski 2)++ Bronisława Wysoczańska z okazji urodzin oraz Jan Wysoczański w 4 r. śm. 3)+ Helena Siudak w 2 r. śm. 4)+ Franciszek Krasoń – int. od siostrzeńca Marka i Ani z rodziną 5)+ Jan Kasperowicz – int. od mieszkańców z ul. Willowej 6)++ Artur Marczak, zm. rodzice: Antoni i Helena Michaliszyn, Maria Lipińska, Ryszard Kieres 7)++ Antonina Bajerowska – int. od uczestników pogrzebu i Jan, 8)+ Jan Tyka – int. od uczestników pogrzebu, 9)+ Andrzej Dzięgielewski – int. od uczestników pogrzebu, 10)+ Zofia Pendel – int. od uczestników pogrzebu, 11)++ Wanda, Piotr Kupis, Janina, Sylwester Hasik, 12)+ Paweł Bilakiewicz w 3 r. śm., 13)+ Stanisław Harasimowicz – int. od uczestników pogrzebu, 14)+ Zdzisław Cichocki – int. od uczestników pogrzebu, 15)+ Tadeusz Łukawy (rezerwacja) 16)+ Władysław Zając – int. od uczestników pogrzebu, 17)+ Jan Frączyk – int. od sąsiadów z ul. Zielonej, 18)+ Zbigniew Suwalski – int. od syna Dawida z rodziną

18:30

++ Stefania Krzyżanowska w 23 r. śm., Helena, Stanisław, Wiesław, Czesław, Jan, Bożena Szkudlarek

Poniedziałek

10.06

8:00

+ Jan Frączyk – int. od uczestników pogrzebu

18:30

1)+ Małgorzata Burczak z domu Waścińska z okazji urodzin i imienin

2)+ Krystyna – Waleria Czajkowska z okazji imienin

3)+ Maciej Barszczyński w 5 r. śm.

Wtorek

11.06

8:00

+ Zygmunt Młyniec – int. od sąsiadów z ul. Lipowa blok 3A i 3B

18:30

1)+ Danuta Skorecka – int. od pracowników Szpitala Rehabili. w Żmigrodzie

2)+ Adam Grodzki w 4 r. śm.

3) + Zygmunt Młyniec – int. od syna Arka z rodziną

Środa

12.06

8:00

O zdrowie i  Boże Błog. dla mieszkańców z ul. Lipowej blok 3A i 3B

18:30

1)+ Danuta Soboń z okazji imienin

2)++ Stanisław, Kazimiera, Kazimierz Grzesiak, Janina Ochocka, Halina Sawicka, Irena  Dudek, Urszula Krochmal, Danuta Żylewicz

3)+ Jan Frączyk – int. od sąsiadów z ul. Mickiewicza

Czwartek

13.06

8:00

++ Mieszkańców z ul. Lipowej blok 3A i 3B

18:30

1)++ Antonii Pyczak z okazji imienin i zm. z rodziny Pyczak i Nowik

2)++ Wacław Wysocki w 10 r. śm. i Julia Wysocka

3)++ Antoni Niedźwiecki, zm. rodzice z obu stron i Zbigniew Pietruszka

Piątek

14.06

8:00

+ Dominik Jaracz

18:30

1) O Boże Błog., potrzebne łaski dla Patryka Szargan w 18 r. urodzin – int. od dziadków

2)+ Zygmunt Imiełowski – itn. od uczestników pogrzebu

Sobota

15.06

8:00

+ Jan Kowalik CM

13:00

Chrzest 30/2019

14:00

Ślub: Patrycja Basińska i Adrian Skaczyło

15:00

Ślub: Anna Jadczyk i Paweł Świętalski

18:30

1)++ Władysława, Jan i Jan Daniszewscy

2)++ Jadwiga Antonow w 1 r. śm., Jana i synów: Wojciech i Adam

 

 

Niedziela

16.06

7:00

++ Ireneusz, Gabriela, Tadeusz Minta oraz Leon Drab (rezerwacja)

9:00

++ Bronisław Porochoński w 19 r. śm. i zm. z rodzin obu stron

10:30

++ Antoni i Salomea Czajka, Cecylia, Jan, Weronika, Janina, Stanisław, Józef, Marian Dębowscy

11:45

O zdrowie i Boże Błog. i opiekę M.B. dla Jakuba w 6 r. urodzin oraz brata Kacpra i rodziców

13:00

1) W int. żywych i zmarłych parafian 

2) + Zbigniew Mularczyk w 13 r. śm.

18:30

++ Michalina Żygadło w 19 r. śm. oraz Feliks, Edward, Henryk