Intencje - 16.06.2019 r.

Niedziela

16.06

 

7:00

++ Ireneusz, Gabriela, Tadeusz Minta oraz Leon Drab

9:00

++ Bronisław Porochoński w 19 r. śm. i zm. z rodzin obu stron

10:30

++ Antoni i Salomea Czajka, Cecylia, Jan, Weronika, Janina, Stanisław, Józef, Marian Dębowscy

11:45

O zdrowie i Boże Błog. i opiekę M.B. dla Jakuba w 6 r. urodzin oraz brata Kacpra i siostry Inka i ich rodziców

13:00

1) W int. żywych i zmarłych parafian 

2) + Zbigniew Mularczyk w 13 r. śm.

18:30

++ Michalina Żygadło w 19 r. śm. oraz Feliks, Edward, Henryk

Poniedziałek

17.06

8:00

1)+ Jan Frączyk – int. od koleżanki z pracy

2) O udaną operację Aldony i Boże Błog. i opiekę M.B. dla niej

18:30

1)++ Henryk Skałecki w 11 r. śm. i zm. z rodziny: Lewickich i Skałeckich

2)++ Kazimierz, Stefania i Jan Skraba i zm. z rodziny

3)+ Zygmunt Młyniec – int. od uczestników pogrzebu

4)+ Jan Jańczak z okazji imienin – int. od żony, dzieci i wnuków

Wtorek

18.06

8:00

+ Marian Jańczak – int. od uczestników pogrzebu

18:30

1) W int. Ojczyzny, Ojca św., Radia Maryja i Tv Trwam

2)+ Mieczysław Hądzlik w 9 r. śm.

3)+ Andrzej Dzięgielewski – int. od uczestników pogrzebu

Środa

19.06

8:00

1)++ Anna i Józef (rezerwacja)

2) Z. ROKU SZKOLNEGO – SZKOŁA ŚREDNIA

9:00

Z. ROKU SZKOLNEGO – SZKOŁA PODSTAWOWA

18:30

1)+ Barbara Kuczyńska

2)+ Franciszek Krasoń – int. od uczestników pogrzebu

3)++ Walenty, Helena, Stanisław, Stefania Jankowiak, Henryk i Kazimiera Józefiak

4)++ Stanisława, Ludwik, Zygmunt Maćkowiak oraz Józefa i Józef Niemiec (rezerwacja)

Czwartek

Boże Ciało

20.06

7:00

++ Jan Rudnicki i zm. z rodziny, Cezary i Bronisława Rudniccy

9:00

+ Józef Rogala

12:00

+ Renata Grygielewicz – int. od uczestników pogrzebu

18:30

++ Maria Gloger, Adela Marek i zm. z rodziny

Piątek

21.06

8:00

+ Władysław Sycz – int. od sąsiadów z ul. Rzeźniczej 15

18:30

1)++ Tadeusz Kozłowski i zm. rodzice

2)++ Jan i Wiktoria Smereka, x. Prof. Władysław Smereka i zm. z rodziny

3)++ Alicja i Jan Frączyk w dniu imienin

Sobota

22.06

8:00

+ Tadeusz Skibiński w 1 r. śm. – int. od córki z rodziną

13:30

Msza Jubileuszowa – ks. Balbus

15:00

Ślub: Sylwia Turowska i Maciej Nohanowicz – ks. Jerzy

16:00

Ślub: Magdalena Bagińska i Michał Wawrzyniak

18:30

++ Paweł i Janina Jeżewscy z okazji imienin, Bronisław Jeżewski

 

 

Niedziela

23.06

7:00

+ Jacek Lech – int od córki

9:00

++ Józef, Florianna, Franciszek, Leszek Kędzierski oraz Franciszka, Józef Fedyna z okazji imienin

10:30

+ Zdzisław Janson z okazji dnia ojca

11:45

++ Jan Jankowski z okazji imienin oraz Sebastian Jankowski

13:00

+ Jan Krupa w 15 r. śm.                                                     (Chrzest:26,28/2019)

18:30

Dziękczynno – błagalna w 9 r. urodzin Bartosza i w 6 r. urodzin Miłosza oraz rodziców: Joannę i Krzysztofa