Intencje - 11.08.2019 r.

Niedziela

11.08

 

7:00

++ Jadwiga Kopij w 1 r. śm. i Eugeniusz w 23 r. śm.

9:00

++ Alfons, Bronisława, Marianna, Stanisław, Halina Górni

10:30

++ Leszek Kędzierski w 5 r. śm. i zm. z rodziny

11:45

Msza Zbiorowa: 1)O Boże Błog. dla Oliwiera Niedziela z okazji 12 r. urodzin i brata Igora 2) O Boże Błog. dla Bożeny Spruta z okazji 60 r. urodzin 3) O Boże Błog. dla Beaty i Mariusza w 1 r. ślubu,

ZMARLI: 1)+ Piotr Michałowski 2)+ Franciszek Krasoń – int. od siostry Ireny z rodziną 3)++ Krzysztof i Maryla  Kubaszewscy i zm. z rodziny Budytów 4) + Zbigniew Suwalski – int. od uczestników pogrzebu 5)+ Władysław Sycz – int. od uczestników pogrzebu 6)+ Tadeusz Rychczyński –  int. od uczestników pogrzebu 7)+Piotr Michałowski – int. od żony i dzieci 8)+ Irena Zazulczak – int. od uczestników pogrzebu 9)++ Roman Bednarz i Maria Tomków 10)++ Danuta Grejner w 1 r. śm. – int. od sióstr i brata z rodzinami i +Janina Brandolik w 3 r.śm – int. od córek i syna z rodzinami 11)++ Joanna i Bolesław Cichosz z okazji imienin                        (Chrzest:40/2019)

18:30

++ Katarzyna i Józef Mikołajczyk

Poniedziałek

12.08

8:00

+ Janina Porządna – int. od rolników ze Żmigrodu

18:30

++ Czesław Bela z okazji imienin oraz Teodozja Bela i Marta Bielarz

Wtorek

13.08

8:00

O Boże Błog. i potrzebne łaski z podziękowaniem za trud wychowania dla rodziców Jadwigi Szyszkowskiej i Mariana Huzarskiego oraz o łaskę życia wiecznego dla ++ Józef Szyszkowski i Eugenia Huzarska

18:30

++ Edward Orzełowski w 14 r. śm., Dorota, Helena, Władysław Orzełowscy

Środa

14.08

8:00

++ Katarzyna Tarnowska w 45 r. śm., Władysława i Józef Beym i zm. z rodziny

18:30

++ Maria Mądra z okazji imienin i zm. z rodziny

Czwartek

15.08

7:00

+ Józef Kuźnik w 24 r. śm.

9:00

+ Maria Marszałek

10:30

+ Marcin Howis w 4 r. śm.

11:45

++ Maria Zarzecka z okazji imienin, Zygmunt Zarzecki i Bartłomiej Belcarz

16:00

Ślub: Iwona Czajkowska i Dawid Szmidt

18:30

O zdrowie i Boże Błog. dla Mari Jankowskiej

Piątek

16.08

8:00

++ Kazimierz Tęcza w 47 r. śm. oraz Karol, Franciszek, Władysław

18:30

++ Helena Schnitzer w 29 r. śm., Konrad Schnitzer i zm. z rodziny Chudzińskich i Piotrkowiaków

Sobota

17.08

8:00

+ Krystyna Pisarek – int. od od uczestników pogrzebu

14:00

Ślub: Karolina Ostromecka i Dawid Puda (ks. Stanisław)

15:00

Ślub: Marta Wróbel i Łukasz Wróbel

16:00

Ślub: Kinga Maciejewska i Damian Karolczak

18:30

++ Daniel Osak w 1 r. śm., zm. rodzice: Marcin i Aniela, zm. bracia: Stefan i Jan

 

 

Niedziela

18.08

7:00

O Boże Błog., potrzebne łaski dla Katarzyny i Andrzeja w 20 r. ślubu (rezerwacja)

9:00

O Boże Błog., dary Ducha św. na dalsze wspólne lata dla Doroty i Adama w 20 r. ślubu

10:30

O zdrowie i Boże Błog. dla Izabeli i Krzysztofa w 10 r. ślubu oraz opiekę M.B. dla Mileny, Tymona i Jeremi

11:45

1)++ Marlena Huzarska z okazji urodzin, zm. z rodziny oraz duszę w czyśćcu cierpiące

2)O zdrowie i Boże Błog. dla Patryka z okazji 18 r. urodzin

18:30

+ Helena Turkiewicz z okazji imienin (rezerwacja)